Запитання і відповіді

Постав запитання фахівцю

Задайте питання, та отримайте відповідь спеціаліста.

Показати форму запитання

23-03-2017

Олег

Доброго дня. Чи можна обробляти агрус від американської борошнистої роси, цілителем. Дякую.

Доброго дня. Для ефективного контролю американської борошнистої роси рекомендовано застосовувати Джек Пот або Захисник в період вегетації агрусу.

22-03-2017

іван кріль

який стимулятор росту кращий для часника

Доброго дня. Із портфелю корпорації UKRAVIT найкращим стимулятором для часнику є Гулівер Стимул у нормі 0,5-1,5 л/га.

21-03-2017

Станислав

Интересует дезорал екстра подскажите сколько в 1 л препарата д.в карбендазима и флуриафола и что означает карбендазим 500 г/л 2.5 л? Зарание благодарин

Доброго дня. У 1 л фунгіциду Дезарал Екстра міститься: карбендазим, 250 г/л та флутріафол, 150 г/л. Препарат зареєстрований як РР (об’єднана упаковка рідина/рідина, де дві рідкі препаративні форми, що окремо знаходяться в одному зовнішньому контейнері для одночасного застосування).

21-03-2017

Лидия

Добрий день! У каталозі ззр і мікродобрив у таблиці на зернові культури написано, що із регуляторів росту підходять Берегиня і Гулівер Стимул. Ві Гулівер Стимул під пшеницю не вказали. Чому так? Гулівер Етефон хіба не для прискорення дозрівання використовують?

Доброго дня. Ваше запитання було вказати регулятори росту для застосування у посівах пшениці озимої. Гулівер Стимул є стимуляторои росту а не регулятором. Діюча речовина яка входить до складу Гулівер Етефон - етефон, 480 г/л використовується у багатьох культурах, зокрема у посівах зернових колосових культурах у нормі витрати 0,75-1,0 л/га у фазі від другого міжвузля до появи остей колоса з метою запобігання виляганню посівів.

20-03-2017

Лидия

Добрий день! Скажіть будь ласка які ззр підходять для фруктових садів? Які регулятори росту є під озиму пшеницю і які норми їх застосування? Дякую!

Доброго дня. Для захисту плодово-ягідних насаджень використовують наступні фунгіциди: Гарт, Делавіт, Джек Пот, Захисник, Самшит, Страж, Топ Ефект, Унікаль та Цілитель. Для захисту від шкідників: Захват Ойл, Антигусінь, Антиколорад Макс, АЦ Люкс, Димевіт, Люкс Максі, Фас, Хлорпірівіт-агро. Для знищення бур'янів у міжрядді та у пристовбуровій зоні рекомендовано використати Гліфовіт Екстра або Десикант. Із регуляторів росту для застосування у посівах пшениці озимої у портфелі присутні Гулівер Хлормекват-хлорид (0,8-2,0 л/га) та Гулівер Етефон (0,75-1,0 л/га).

20-03-2017

Віктор

Прошу вибачити, але чим можно захистити почвопокровні сєдуми від бурьянів. Дякую

Доброго дня. Нажаль для захисту зазначеної культури від бур'янів у компанії відсутні гербіциди.

20-03-2017

Віктор

Доброго дня. Чи є гербіцід без запаху для боротьби з бурьянами на присадібній ділянці ?

Доброго дня. Практично усі пестициди мають характерний специфічний запах.

+38 (044) 494-38-26

info@ukravit.com.ua

04119, Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська, 25/1