Запитання і відповіді

Постав запитання фахівцю

Задайте питання, та отримайте відповідь спеціаліста.

Показати форму запитання

23-04-2017

віра

Чи можна кропити культури які вже зійшли,досходовими гербіцидами(Дуал). Дякую

Доброго дня. З приводу Вашого запитання зверніться будь ласка до компанії-виробника або імпортера. Корпорація UKRAVIT - не є виробником вказаного гербіциду.

22-04-2017

Вера

Где можно узнать цены на хим препараты или посмотреть прайс

Доброго дня. З приводу цін та придбання, звертайтеся будь ласка до наших офіційних дистрибуторів: ТМ UKRAVIT - http://ukravit.com.ua/pages/ukrav-t/dilers-ka-merezha/ ТМ Аптека Садівника - http://ukravit.com.ua/pages/apteka-sad-vnika/dilers-ka-merezha/ Засоби дезінфекції - http://ukravit.com.ua/pages/zasobi-dez-nfektc/dilers-ka-merezha/

21-04-2017

Олексій

Доброго дня.Скажіть будь-ласка яку бакову суміш гербіцидів потрібно щоб обробити по сходах ділянку 1га з ярою пшеницею від пирію та двудольних однорічних та багаторічних бур*янів. Дякую за відповідь.

Доброго дня. Для ефективного контролю пирія повзучого у посівах пшениці ярої - гербіциди відсутні. Для контролю широкого спектру однорічних та багаторічних дводольних видів бур'янів рекомендовано наступні гербіциди: Агент, СЕ (2,4-Д 2-етилгексиловий ефір, 452 г/л, у кислотному еквіваленті, 300 г/л + флорасулам, 6,25 г/л) у нормі 0,4-0,6 л/га або Голіаф, РК (2,4-Д, у формі амінної солі, у кислотному еквіваленті 350 г/л + дикамба у формі амінної солі, у кислотному еквіваленті, 125 г/л) у нормі 0,5-0,8 л/га.

21-04-2017

Виктор

чи сумісний герб.Хортус з герб.Гезагард

Доброго дня. Доброго дня. Поєднання декількох препаратів у баковій суміші є доволі поширеним прийомом, який дозволяє розширити спектр контрольованих шкідливих видів організмів (у даному випадку видів бур'янів). Беручи до уваги вказані Вами гербіциди Хортус, КЕ (ацетохлор, 900 г/л) та Гезагард для одночасного застосування - обмеження відсутні. Проте, перед приготуванням бакових сумішей необхідно дотримуватись порядку додавання препаратів у бак обприскувача (ВГ-ЗП-КС-КЕ-РК-прилипачі-добрива) та провести пробне змішування у невеликій ємності дотримуючись пропорцій препаратів.

21-04-2017

Виктор

Доброго дня,чи підходить герб. АГЕНТдля обробки посіву оз.ячменя для знищення падалиці сояшника Евролайтинг

Доброго дня. Післясходовий гербіцид Агент, СЕ (2,4-Д 2-етилгексиловий ефір, 452 г/л, у кислотному еквіваленті, 300 г/л + флорасулам, 6,25 г/л) контролює широкий спектр дводольних бур'янів у т.ч. падалицю соняшнику стійку до імідазолінів та трибенурон-метилу у посівах зернових колосових культур (озимі, ярі).

20-04-2017

евгений

можна сразу 2 вопроса 1чем отличается голдстар от голдстар экстра а имено в борбе з буряном.2 в какой очеродности можна смешивать препараты для ячменя голдстар экстра.уникаль альфалип гумфилд сульфат магния 3кг карбомид10 кг и для пшеницы голдстар дерзал альфалип гумфилд сульфат карбомид

Доброго дня. Відповідь на запитання №1: Післясходовий гербіцид Голд Стар Екстра має відмінності перед Голд Стар в тому, що містить окрім трибенурон-метилу додатково має тифенсульфурон-метил, який розширує спектр контрольованих бур'янів. Відповідь на запитання №2: порядок змішування препаратів у бакових сумішах - (ВГ-ЗП-КС-КЕ-РК-прилипачі-добрива).

19-04-2017

Олег

Здравствуйте. Хотел бы узнать, какие ещё химические группы инсектицидов, кроме неоникотиноидов, используются для протравки семян? ФОСы и перетроиды не используют из-за отсутствия акропитального действия?

Доброго дня. Для протруювання посівного матеріалу сільськогосподарських культур у портфелі корпорації UKRAVIT, присутні діючі речовини із класу: неонікотиноїди та синтетичні піретроїди. Останні надійно захищають підземну частину рослин від грунтових шкідників.

19-04-2017

саша

доброго дня .посіви соняшника хочу обробити баковою сумішу хортус 2 л/га +командір 0,1 л/га але мій колега не радить говорить що можу спалити соняшник хоча ваші вахівці радять таку суміш. Як бути підкажіть.

Доброго дня. Зазначену Вами бакову суміш грунтових гербіцидів можливо застосовувати у посівах соняшнику. У тих випадках, якщо після обприскування та впродовж наступних 10-15 діб випаде значна кількість опадів, це може зумовити прояв фітотоксичності, за нормальних гідротермічних умов дане явище відсутнє. За необхідності, щоб не допустити прояви фітотоксичності за нестабільних умов, можлива бакова суміш Селефіт, КС (прометрин, 500 г/л) у нормі 2,0 л/га + Командир, КЕ (кломазон, 480 г/л) у нормі 0,12 л/га.

19-04-2017

Олена

Чи буде ефект від кропіння грунту препаратом антисапа ліквід при температурі 7 градусів тепла, та на другий деня пішов дощ

Доброго дня. Для високої ефективності дії гербіциду Антисапа Ліквід, КС (метрибузин, 600 г/л) необхідна оптимальна температура повітря на рівні 10-25 С. Випадання опадів після обприскування грунтовими гербіцидами, лише підвищує їх дію.

+38 (044) 494-38-26

info@ukravit.com.ua

04119, Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська, 25/1