Місія

Місія

Корпорація UKRAVIT аграрна компанія, один з лідерів ринку засобів захисту рослин. Основними напрямками діяльності компанії є виробництво та продаж пестицидів, добрив з мікроелементами що інтенсивно застосовуються в сучасному ресурсоощадному землеробстві, засобів для знищення гризунів та побутових комах. Виробничі можливості компанії направленні на забезпечення попиту у промисловому секторі, та у секторі домогосподарств населення. 
 

Відмінні якості Основними конкурентними перевагами є власна амбіційність та досвід у сфері захисту рослин. Суворий контроль якості продукція розпочинаючи із вхідної сировини. Довготривала співпраця із світовим експертом в області якості продукції компанією SGS, яка перевіряє якість як сировини так і продукції за понад 20 показниками що засвідчує це відповідними сертифікатами. Надсучасне обладнання яке дозволяє виробляти власну тару і  для агресивних речовин, що відповідає міжнародним показникам та стандартам якості. Сучасні виробничі потужності, розвинена інфраструктура, значний кадровий потенціал, науковий відділ та високоосвічений менеджмент корпорації дозволяє задовільняти потреби наших клієнтів, чітко контролювати собівартість продукції та її якість.
 

Орієнтири на майбутнє Ми прагнемо збільшити капіталізацію корпорації шляхом інвестування у розвиток власного виробництва. Ми прагнемо зберегти лідируючі позиції на ринку засобів захисту рослин. Ми прагнемо виробляти високоякісні препарати та реалізовувати на практиці сучасні системи захисту посівів для отримання сільгоспвиробниками та господарями присадибних ділянок максимальних врожаїв.

+38 (044) 494-38-26

info@ukravit.com.ua

04119, Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська, 25/1