Наші цінності

Наші цінності

В умовах постійного зростання населення, за прогнозами ФАО, чисельність населення у світі на 2050 рік становитиме 9,4 млрд осіб (нині  7 млрд). Навіть за найоптимістичними прогнозами населення Землі в найближчі 15-20 років  збільшиться ще  на 1 млрд. чоловік, переважна більшість яких житиме в країнах, що розвиваються, де гостро  зростає проблема потреби в продуктах харчування. Глобальна продовольча проблема чи не найдавніша з усіх глобальних проблем людства. Голод - як її крайній прояв, і величезна соціальна біда, охоплював маси людей і в стародавні віки  і в періоди нової та новітньої історії. Саме в цих умовах Україна, як одна з найбільших житниць світу, як країна з потужним аграрним потенціалом має стати одним із лідерів на світовому ринку сільськогосподарської продукції, та допоможе світовому співтовариству вирішити проблему продовольчої кризи.
 

Саме в цьому ми вбачаємо свою важливу роль як однієї із складових досягнення поставлених цілей забезпечення людей продуктами харчуваннями.
 

Успішна діяльність корпорації побудована і реалізується завдяки використанню інноваційних та сучасних розробок при виробництві, застосуванні пестицидів і агрохімікатів з мінімальним впливом на елементи грунтового, водного, повітряного середовищ та безпосередньо на людину.
 

Ми впевнені, що при вирощуванні сільськогосподарських культур, зможемо допомогти вийти Україні на абсолютно новий, якісний і кількісний рівень ведення сучасного землеробства, тим самим допомогти забезпечити продуктами харчування світову спільноту.
 

Турбота про репутацію як корпорації так і країни в цілому – є основою подальшого розвитку компанії, що мотивує нас до просування України як однієї із світових лідерів в агропромисловому секторі, а корпорації утвердження на ринку засобів захисту рослин. Тому, при виробництві пестицидів та агрохімікатів ми здійснюємо постійний контроль  вхідної сировини та готової продукції, аналізуєм та застосовуєм найновіші передові технології із використанням сучасного обладнання.
 

Турбота про якість продукції є однією із важливих аспектів нашої діяльності.
 

Довіра до нашої компанії як вітчизняного виробника пестицидів та агрохімікатів є для нас дуже важливою. Взаємовигідна співпраця з нашими партнерами та споживачами є запорукою довготривалого партнерства та  плідної співпраці.

+38 (044) 494-38-26

info@ukravit.com.ua

04119, Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська, 25/1