Стратегія розвитку

Стратегія розвитку

Основна мета нашої діяльності Зберегти та укріпити позиції лідера ринку засобів захисту рослин. Виробляти високоякісну інноваційну продукцію та реалізовувати ефективні системи захисту посівів, враховуючі біотичні та абіотичні фактори змін. Закріпити у товаровиробника впевненість та стабільність у завтрашньому дні і отримання задоволення від плідної співпраці за рахунок отримання максимальних результатів. Стати надійним партнером для наших клієнтів і досягати нових висот за рахунок співпраці. Досягнення поставленої мети базується на поступовій реалізації двох основних стратегічних напрямів: 1. Максимальне використання та покращення існуючих активів. 2. Реалізація базових стратегій зростання. 
 

Покращення використання існуючих активів - організувати максимальну локалізацію виробництва з метою гнучкого контролю собівартості продукції; - організувати найбільший склад в Центральній частині України для зберігання готової продукції та сировини з метою оптимізації логістичної функції; - організація лабораторних приміщень з сучасним обладнанням відомих світових виробників для забезпечення належного контролю за якістю виробленої продукції; - реалізація наукового потенціалу корпораціїї з метою створення нових ефективних систем захисту культурних рослин. 
 

Реалізація базових стратегій зростання - масштабне проникнення на ринок ЗЗР України з метою утримання лідируючих позицій компанії; - освоєння нових ринків збуту, в.т.ч. вихід на міжнародний ринок; - освоєння нових напрямів діяльності в агропромисловій сфері з метою диверсифікації ризиків та отримання прибутків.

+38 (044) 494-38-26

info@ukravit.com.ua

04119, Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська, 25/1