Турбота про довкілля

Турбота про довкілля

Науково-технічний прогрес у сфері  засобів захисту рослин значною  мірою допомагає людству вирішити безліч задач, насамперед забезпечення населення продуктами харчування, а промисловість сировиною. Але, на жаль, застосування ЗЗР не виключає можливий негативний вплив на елементи навколишнього природного середовища, що може призвести до незворотніх процесів в біосфері.  Тому, нині не менш  важливим аспектом діяльності нашої компанії є збалансованість між досягненням максимальної ефективності препаратів та їх мінімальним антропогенним тиском на довкілля.
 

Екологічна відповідальність є одним із головних пріоритетів розвитку корпорації UKRAVIT. Як прихильники покращення екологічної ситуації в Україні, стрімко розвиваємо сучасні науково-обгрунтовані та екологічно-безпечні підходи щодо сучасного землеробства. Застосування інноваційних технологій, сучасного виробничого обладнання при виробництві пестицидів, спрямовані на мінімалізацію  негативного впливу на довкілля та забезпечення високої якості та безпечності продукції, що постачаються споживачам.
 

Застосування розроблених корпорацією ресурсоощадних та екологічно-безпечних систем захисту агрокультур дозволяє сільгоспвиробникам та населенню, при зменшенні негативного впливу на довкілля,  досягти стабільних та високих врожаїв належної якості та безпечності.
 

Ми впевнені, що найголовнішою стратегічною галуззю України є сільське господарство, тому інтенсивний розвиток із застосуванням ресурсоощадних, екологічно-безпечних та економічно обґрунтованих систем захисту рослин дозволить отримувати екологічно-безпечну продукцію, яка відповідає міжнародним нормам та стандартам якості.

+38 (044) 494-38-26

info@ukravit.com.ua

04119, Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська, 25/1