Укравіт

Укравіт

Сільське господарство для України — це стратегічна галузь економіки. Україна входить до числа світових лідерів по виробництву та експорту сільськогосподарської продукції. Можливості та потенціал нашої держави — величезні.

В сучасних складних кліматичних умовах вирощування сільськогосподарських культур особливого значення набуває своєчасний і високоякісний захист рослин із спільним використанням високоефективних пестицидів та добрив з мікроелементами, які відмінно використовуються у бакових сумішах та адаптовані до усіх ґрунтовокліматичних зон.

Надійним помічником у вирішенні таких завдань є хімічні засоби захисту рослин від корпорації UKRAVIT, які випускаються також під торговою маркою «Аптека садівника». Продукція UKRAVIT з кожним роком набуває все більшої популярності серед аграріїв не тільки України, а й поза її межами. За останні роки налагоджений експорт до Молдови та Грузії, де препарати компанії вже зайняли провідні позиції на аграрному ринку країн-партнерів, а завдяки співпраці з мультинаціональними компаніями ми зможемо експортувати свою продукцію і до країн Євросоюзу.

Представлені в каталозі препарати із регламентами їх застосування дозволяють на сучасному рівні виробляти сільськогосподарську продукцію за європейськими стандартами.

+38 (044) 494-38-26

info@ukravit.com.ua

04119, Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська, 25/1