Технології захисту та удобрення озимих культур за допомогою препаратів компанії UKRɅVIT
Технології захисту та удобрення озимих культур за допомогою препаратів компанії UKRɅVIT

13 червня на землях Дніпропетровської області, Нікопольського р-ну в с. Привільне на базі господарства СФГ «Нива 1» пройшов перший науково-практичний семінар  «Технології захисту та удобрення озимих культур за допомогою препаратів компанії UKRɅVIT», який спільно із керівництвом господарства організував один із лідерів на ринку ЗЗР – корпорація  UKRɅVIT. На семінарі-лекції, товаровиробники, партнери та гості мали змогу почерпнути для себе багато нової та корисної інформації. Зокрема, ознайомитися із новинками продукції UKRɅVIT  та практичним застосуванням комплексної системи захисту та позакореневих підживлень на озимих культурах, зокрема на пшениці озимій, ячменю озимому та ріпаку озимому, які в господарстві вирощуються за ресурсоощадною системою землеробства – No-till. Всіма учасниками було оцінено та відзначено переваги застосування комплексних систем захисту і підживлень на озимих культурах.

Поділитись

День поля 2015

24 червня на ланах Хмельниччини в селі Лісоводи відбувся широкомасштабний сільськогосподарський захід «День поля 2015»..

Поділитись

Інноваційний протруйник РЕСТЛЕР ТРІО - для отриман

Захист майбутнього врожаю зернових колосових культур розпочинається ще до того моменту, коли насінина потрапляє в грунт...

Поділитись

Широкомасштабний сільськогосподарський семінар «Д

17 червня на ланах Житомирської області, Андрушівського р-ну в с. Зарубинці на базі господарства «Андрушівська Держав..

Поділитись

UKRAVIT– національний виробник №1

Відомо, що істотне зниження продуктивності кукурудзи, соняшнику,сої, ріпаку та інших культур через негативну дію бур’..

+38 (044) 494-38-26

info@ukravit.com.ua

04119, Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська, 25/1