«UKRAVIT» ПРОПОНУЄ НОВИНКИ 2016 РОКУ
«UKRAVIT» ПРОПОНУЄ НОВИНКИ 2016 РОКУ

На вегетаційний сезон 2016 року корпорація UKRAVIT пропонує ряд нових препаратів для захисту Ваших врожаїв в агропромисловому та приватному секторах. Розширено асортимент продукції та товарів для знищення побутових шкідників.

 

АНТИКЛІЩ МАКС - надзвичайно потужний інсекто-акарицид контактно-системної та фумігаційної дії для захисту сої, плодово-ягідних насаджень, декоративних культур від широкого спектру шкідників!

АС-СЕЛЕКТИВ – новітній інсекто-фунгіцид для протруювання бульб картоплі перед їх висадкою в ґрунт. Контролює комплекс хвороб, ґрунтових шкідників, післясходових шкідників та запобігає їх розповсюдженню впродовж вегетації культури!

ГОЛД СТАР ЕКСТРА – посилений двокомпонентний післясходовий гербіцид системної дії для контролю дводольних бур’янів, у тому числі видів стійких до 2,4-Д у посівах зернових колосових культур!

ДЕЗАРАЛ ЕКСТРА – високоефективний фунгіцид профілактичної та лікувальної дії для захисту посівів зернових колосових культур від широкого спектру хвороб!

КАПІТАЛ – інноваційний трикомпонентний фунгіцид  на основі стробілурину з фізіологічним ефектом для захисту посівів соняшнику та сої  від  широкого спектру хвороб!

РЕКОРД КВАДРО – новий чотирикомпонентний протруйник контактно-системної дії для захисту зернових колосових культур від широкого спектру хвороб та шкідників! 

СЕЛЕФІТ ЕКСТРА – інноваційний ґрунтовий гербіцид широкого спектру дії для контролю однорічних дводольних та деяких злакових видів бур’янів у посівах сої! 

МАТАДОР МАКС – системний інсектицид контактно-кишкової дії для протруювання зернових колосових культур та бульб картоплі перед їх посівом (висадкою) в ґрунт від комплексу грунтових та ранньопіслясходових шкідників!

СЕЛЕНІТ МАКС – післясходовий гербіцид системної дії для повноцінного знищення однорічних та багаторічних злакових бур’янів у посівах соняшнику, картоплі, буряків цукрових!

ДЕСИКАНТ МАКС – десикант контактної дії для підсушування посівів соняшнику, сої, ріпаку перед збиранням!

АНТИКОЛОРАД МАКС – високоефективний контактно-системний інсектицид подвійної дії проти широкого спектру шкідників з акарицидними та репелентними властивостями!

АНТИХРУЩ ЛЮКС новітній інсектицид та протруйник контактно-кишкової дії, який забезпечує рішення цілого комплексу проблем захисту від шкідників сільськогосподарських культур та плодово-ягідних насаджень!

 

УЛЬТРАВІТ ГЕЛЬ– інсектицидний засіб у вигляді гелю для знищення синантропних комах в середовищі життєдіяльності людини. Гель надзвичайно стійкий до високих температур та світла.

ЕФЕКТ ПЛЮС ГЕЛЬуніверсальний засіб подвійної дії для професійного і побутового застосування. Миттєво знищує тарганів та мурах і запобігає їх розмноженню.

Гелі випускаються в новій зручній, економічній упаковці – полімерний стік  15мл.

КАПКАН ТУНЕЛЬ - пастка з клейкою основою для відлову щурів та мишей без застосування отрути. Тунель не токсичний і не алергенний, зручний і простий у застосуванні,  надійний - клейка основа міцно утримує впійманого шкідника.          Має естетичний сучасний вигляд.

 

Обирайте наші продукти та досягайте максимальних результатів.

Шановні аграрії, партнери та друзі, дякуємо за довіру та щедрих Вам врожаїв у 2016 році!

Поділитись

День поля 2015

24 червня на ланах Хмельниччини в селі Лісоводи відбувся широкомасштабний сільськогосподарський захід «День поля 2015»..

Поділитись

Інноваційний протруйник РЕСТЛЕР ТРІО - для отриман

Захист майбутнього врожаю зернових колосових культур розпочинається ще до того моменту, коли насінина потрапляє в грунт...

Поділитись

Широкомасштабний сільськогосподарський семінар «Д

17 червня на ланах Житомирської області, Андрушівського р-ну в с. Зарубинці на базі господарства «Андрушівська Держав..

Поділитись

UKRAVIT– національний виробник №1

Відомо, що істотне зниження продуктивності кукурудзи, соняшнику,сої, ріпаку та інших культур через негативну дію бур’..

+38 (044) 494-38-26

info@ukravit.com.ua

04119, Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська, 25/1