Як знищити тарганів?
Як знищити тарганів?

Якщо у вашому домі з`явились таргани, - треба негайно діяти. Навіть один-два таргани, яких  ви побачили в своїй оселі, свідчать про небезпеку заселення вашого помешкання непроханими вусатими сусідами. Таргани забруднюють продукти харчування, засмічують приміщення, виводять з ладу побутову техніку. Вони можуть бути переносниками інфекцій і різних захворювань. Таргани  викликають у людей занепокоєння і відразу.

Позбутися тарганів раз і назавжди вам допоможуть інсектицидні принади у вигляді гелю: Ультравіт гель або Ефект Плюс гель. Унікальна рецептура гелю-принади дозволяє швидко знищити тарганів, а також  запобігає їх розмноженню. Гелі Ультравіт та Ефект Плюс не алергенні і малотоксичні для людей, домашніх тварин, птахів.  Застосування їх просте та невибагливе: наноситься гель невеликими краплями по 2-4 краплі на 1м по периметру кімнати. Можна нанести гель на решітку за холодильником, плитою, під кухонними шафками, підвісними полицями, під мийкою, біля вентиляційних шахт, смітника, біля труб водопостачання, на задні панелі побутової техніки. Гель може залишатись в місцях нанесення протягом 2-3 тижнів.

Вже наступного дня ви побачите бажаний результат, а за 5-7 днів таргани зникнуть з вашого дому!

Поділитись

День поля 2015

24 червня на ланах Хмельниччини в селі Лісоводи відбувся широкомасштабний сільськогосподарський захід «День поля 2015»..

Поділитись

Інноваційний протруйник РЕСТЛЕР ТРІО - для отриман

Захист майбутнього врожаю зернових колосових культур розпочинається ще до того моменту, коли насінина потрапляє в грунт...

Поділитись

Широкомасштабний сільськогосподарський семінар «Д

17 червня на ланах Житомирської області, Андрушівського р-ну в с. Зарубинці на базі господарства «Андрушівська Держав..

Поділитись

UKRAVIT– національний виробник №1

Відомо, що істотне зниження продуктивності кукурудзи, соняшнику,сої, ріпаку та інших культур через негативну дію бур’..

+38 (044) 494-38-26

info@ukravit.com.ua

04119, Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська, 25/1