Публікації
Пресс-центр | Публікації

Поділитись

День поля 2015

24 червня на ланах Хмельниччини в селі Лісоводи відбувся широкомасштабний сільськогосподарський захід «День поля 2015»..

Поділитись

Інноваційний протруйник РЕСТЛЕР ТРІО - для отриман

Захист майбутнього врожаю зернових колосових культур розпочинається ще до того моменту, коли насінина потрапляє в грунт...

Поділитись

Широкомасштабний сільськогосподарський семінар «Д

17 червня на ланах Житомирської області, Андрушівського р-ну в с. Зарубинці на базі господарства «Андрушівська Держав..

Поділитись

UKRAVIT– національний виробник №1

Відомо, що істотне зниження продуктивності кукурудзи, соняшнику,сої, ріпаку та інших культур через негативну дію бур’..

12.06.2016

Молдавская делегация посетила "UKRAVIT"

10 июня 2016 состоялся визит делегации представителей сельскохозяйственных предприятий республики Молдова на «Фабрику агрохимикатов» в городе Черкассы. «Фабрика агрохимикатов входит в состав группы компаний UKRAVIT - производителя №1 в Украине средств защиты растений и микроудобрений.

16.03.2015

Інноваційний протруйник РЕСТЛЕР ТРІО - для отримання рекордних врожаїв

Захист майбутнього врожаю зернових колосових культур розпочинається ще до того моменту, коли насінина потрапляє в грунт.

16.03.2015

Варяг та Варяг Тріо – на варті захистувисокомаржинальних культур від широкого спектру бур’янів.

В Україні за останні роки зростають як посівні площі так і валові збори кукурудзи, соняшнику, сої.

16.09.2014

Своєчасне та високоефективне знищення бур’янів – запорука майбутнього врожаю культур в 2012 році

Забур’яненість сільськогосподарських культур і сучасний рівень поширення небажаної рослинності сприяє засміченості полів господарств усіх

16.09.2014

Високоефективний захист культур від шкідників у осінній період

Коливання погоди і сучасні системи землеробства часто сприяють розмноженню і поширенню спеціалізованих та багатоїдних шкідливих видів комах і кліщів. Характерною особливістю яких є високій рівень виживання і особливості розвитку при різних формах ведення господарювання. Це особливо виникає при порушенні науково-обгрунтованих сівозмін, нехтуванням захисних заходів по обмеженню їх чисельності. В першу чергу це спостерігається в південних та центральних областях України. Так відмічено, що в останні роки відчутної шкоди посівам сільськогосподарських культур завдають вогнівки, попелиці, цикадки, листоїди, довгоносики, злакові мухи, підгризаючі совки, кліщі та інші фітофаги.

16.09.2014

Сучасна система високоефективного контролю комплексу шкідників сільськогосподарських культур

Вирощування культурних рослин із застосуванням інтенсивних технологій є основою отримання високих урожаїв зернових, технічних, овочевих та інших культур. Це досягається, в першу чергу, при впровадженні у виробництво екологічно- й економічно обґрунтованих захисних заходів від шкідників, що живляться колюче-сисним і гризучим ротовим апаратом. Зокрема, із застосуванням високоефективних інсектицидів системної дії. Вказані вище виробничі завдання успішно вирішуються розробленим ТОВ „Компанією Укравіт” інсекто-акарицидом Хлорпірівіт-агро, КЕ (д.р. хлорпірифос, 500 г/л + циперметрин, 50 г/л).

16.09.2014

ФУНДАЗИМ – сучасний високоефективний фунгіцид проти збудників грибкових хвороб у ресурсозберігаючих технологіях вирощування сільськогосподарських культур

В усіх господарствах України особливо важливим питанням є проблема перезимівлі озимих культур та застосування комплексу заходів захисту рослин у ранньовесняний період. Для цього є всі підстави щодо зменшення негативного впливу аномально посушливих умов, що склалися в осінній період 2011 року. Беручи до уваги останню інформацію про стан озимих культур відмічено, що через несприятливі погодні умови значні площі засіяних озимих культур сходів не дадуть взагалі, а в окремих областях доведеться пересіяти озимі через низьку якість сходів. Загалом сільгоспвиробники вже готуються до пересіву озимих зернових колосових культур.Ті що залишилися із всіх посівних площ, а це понад 60%, потребують комплексного інтегрованого захисту рослин.

+38 (044) 494-38-26

info@ukravit.com.ua

04119, Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська, 25/1