Графік роботи:

Прийом замовлень: 24/7 Call-центр: Пн-Пт 9:00-18:00

 

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Абрикос – плодове дерево з цінними харчовими, медичними і технічними властивостями, яке посідає одне з перших місць в Україні по вирощуванню та застосуванню.

Абрикоси світлолюбні, не вимогливі до ґрунтових умов, але краще ростуть на глибоких, нейтральних, добре аерованих ґрунтах. Засухо- і вітростійкі, уникають застою вологи і засолення. Ділянка під абрикос повинна бути захищена від північних вітрів; непридатні для його вирощування низини, куди стікає холодне повітря.

Місце під абрикосовий сад варто вибирати сонячне: абрикосам необхідно отримати за літо якнайбільше тепла – це допоможе їм добре перезимувати. Відрізняючись інтенсивним зростанням і довгожительством, абрикос може плодоносити 30-40 років. Але, як правило, дерева замінюють в садах раніше. Це обумовлено сильним розростанням, що ускладнює процес догляду та збирання врожаю. Тому дуже часто перевага віддається карликовим породам.

Для нормального росту та розвитку дерево потребує поживних речовин. За рік до посадки виконують аналіз ґрунту і вносять необхідні поживні речовини. Такі мікроелементи, як цинк (Zn), мідь (Cu) і бор (B) у великих кількостях не потрібні.

Поживні речовини можна вносити у вигляді перегною або гранульованих чи рідких добрив. Після внесення гранульованого добрива в ґрунт необхідно виконати оранку або полив протягом 24 годин після внесення. Рідкі добрива, як правило, вносяться через систему краплинного зрошення.

Абрикос потерпає від попелиць, плодожерок та листовійок. Із хвороб його вражають клястероспоріоз, моніліоз та інші. Крім того, на продуктивність культури впливає контроль простору навколо дерева: не можна допускати появи росту бур'янів або іншої рослинності в межах 0,5 м від стовбура. Для знищення бур’янів у пристовбурових зонах застосовують гербіциди суцільної дії на основі гліфосату, глюфосинату амонію.

Для уникнення імовірних загроз і забезпечення усіх потреб культури експерти «UKRAVIT» рекомендують застосовувати високоефективні системи захисту та підживлення.

 

 

                                                                   

Ми рекомендуємо:

Вгору