Графік роботи:

Прийом замовлень: 24/7 Call-центр: Пн-Пт 9:00-18:00

 

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Адьюванти

Під час обробки рослин захисними засобами, а також при внесенні підживлення можна помітити, як речовина стікає з поверхні рослини, не затримуючись на ній. Прилипач — потрібна допоміжна речовина при обприскуванні рослин різними засобами та під час підживлення. Вона допомагає закріпити на листках рослин потрібну речовину. Прилипачі або поверхнево-активні речовини створюють певну плівку, яка перешкоджає швидкій втраті вологи, але пропускає кисень.

Спочатку рослини обприскують прилипачем, потім поверх нього проводять обробку основним препаратом. Але іноді їх змішують відразу з основною речовиною, щоб заощадити час. Якщо обробку провести правильно, препарат не змивається навіть після сильного дощу.

Як прилипачі діють на рослини

Прилипач для рослин надає таку дію:

 1. Створює захисну плівку, яка зберігає вологу в рослині, запобігає негативному впливу заморозків і прямих сонячних променів на рослини.
 2. Покращує ефективність добрив, біопрепаратів, які потрібні для стимуляції росту і розвитку рослини. Посилює проникнення пестицидів.
 3. Забезпечує максимальне засвоєння мікро і макроелементів, які потрапляють на поверхню рослини.
 4. Безпечний для тварин і людей.
 5. Перешкоджає порушення мікрофлори рослини, а значить і її передчасної загибелі.

Прилипач (адьювант) можна назвати основним помічником у здобутті хорошого врожаю і, що не менш важливо, не несе небезпеки для сільгоспробітників та споживачів.

Якщо ви хочете купити адьюванти для того, щоб поліпшити ефективність дії ЗЗР, зверніть увагу на препарат Тандем від Укравіт. Він сумісний з усіма ЗЗР. Препарат можна застосовувати з пестицидами в баковій суміші для обробки різних культур. Прилипач для пестицидів підвищує тривалість їхньої дії.

Види прилипачів

Всього випускають 3 види прилипачів для обприскування рослин: аміноактівні, катіоноактивні, неіонізуючі. Останні вважаються більш безпечними, оскільки в їхньому складі є біологічний нешкідливий клей, який не несе небезпеки для людей та тварин. Так, препарат Захват Ойл є одночасно екоінсектіцидом і адьювантом. Діюча речовина цього препарату — рослинне масло 800 г/л, тому він малотоксичний для навколишнього середовища. Захват Ойл використовується на різних сільськогосподарських культурах в якості адьюванта пестицидів, щоб посилити їхню ефективність, а також для зменшення поверхневого натягу.

Для чого використовують прилипачі

У промисловому сільському господарстві прилипачі використовують для того, щоб:

 1. Підвищити врожайність на 10–15%.
 2. Знизити норму витрат пестицидів.
 3. Збільшити ефективність обробки рослин.
 4. Підвищити стійкість рослин до посухи.

Оскільки прилипачі допомагають зберегти вологу в рослинах, особливо важливо їхнє застосування в регіонах, де присутній сухий клімат.

Як застосовувати адьюванти

Оскільки використання прилипачів для фунгіцидів, гербіцидів, добрив робить їх більш ефективними, серед фермерів і аграріїв зростає популярність таких препаратів з кожним роком.

У кожного препарату є своя норма витрати, яку вказують виробники на упаковці. Так, наприклад, препарат Рапс–клей для обробки посівів ріпаку розпилюють за допомогою авіації при нормі витрати робочої рідини не менше 50 л/га. Препарат не має токсичну дію на культуру, безпечний для бджіл, зменшує передзбиральні втрати врожаю, дозволяє отримати однорідне зерно. Застосовувати препарат рекомендується на початку дозрівання культури. Після застосування препарату насіння в стручках дозрівають рівномірно протягом двох тижнів.

Купити прилипачі Укравіт

Крім перерахованих вище препаратів–адьювантів компанія Укравіт розробила підсилювач води Айворі. Він використовується під час приготування робочого розчину добрив, ЗЗР, інших препаратів при обприскуванні культур. У чому особливості препарату:

 1. Він контролює рівень pH, покращує якість води робочого розчину для обприскування ЗЗР і при позакореневому підживленні культур.
 2. Підвищує розчинність добрив і засобів захисту рослин.
 3. Знижує жорсткість води, попереджає лужний гідроліз діючих речовин ЗЗР.
 4. Має стимулюючий і антистресовий вплив на культури.
 5. Високоекологічний препарат.

Прилипачі купити рекомендується для того, щоб поліпшити сприйнятливість рослин до пестицидів. Ціни на такі препарати в Україні не високі, тому їхнє застосування не дуже позначається на собівартості врожаю.

Купити прилипачі для обприскування рослин компанії Укравіт можна, оформивши замовлення на сайті. Наша компанія займається власним виробництвом сучасних ефективних пестицидів, агрохімікатів та інших препаратів для сільськогосподарських культур. Наші фахівці постійно працюють над створенням нових і поліпшенням існуючих препаратів. Новинки завжди проходять тестування на відповідність міжнародним стандартам якості. Також компанія випускає продукцію у власній тарі із захистом від підробок. Зберігати всі речовини потрібно тільки в оригінальних упаковках. Прилипачі Укравіт представлені на ринку в упаковках 1, 5 і 20 л.

Придбати адьюванти оптом і в роздріб можна онлайн з доставкою у ваше місто. Для цього потрібно зареєструватися на сайті, вибрати потрібний товар, оформити замовлення і підтвердити його. Доставка здійснюється поштовою службою в зазначений вами населений пункт. Оплатити замовлення можна за допомогою банківського переказу або післяплатою. Наші менеджери швидко сформують ваше замовлення, щоб відправити його в найближчі 1–3 дні. Якщо у вас залишилися питання, можна зв'язатися з нами за телефоном, вказаним на сайті або через кнопку швидкого зв'язку. Ви вказуєте лише номер телефону, і ми самі зателефонуємо протягом 30 секунд. Менеджери допоможуть підібрати потрібний препарат, проконсультують і дадуть відповідь на будь–які питання.

Вгору