Графік роботи:

Прийом замовлень: 24/7 Call-центр: Пн-Пт 9:00-18:00

 

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Десиканти

Щоб викликати зневоднення тканин рослин і підсушити їх на корені, фермери і дачники використовують хімічні речовини, що називаються десиканти. Такі препарати використовуються для того, щоб прискорити і поліпшити рівномірність визрівання рослин. Це, у свою чергу, полегшує збір врожаю механізованим способом. Наприклад, насіння соняшнику при збиранні мають вологість 14–15%, і їх доводиться досушувати. Але після застосування десиканту вони вже сухі.

Принцип дії десиканту полягає в тому, що він порушує процес метаболізму і фотосинтезу в рослинах, забезпечує відтік асимілянтів з вегетативних органів у плоди. Завдяки цьому процес визрівання стає більш дружним і рівномірним. Крім того, вдається поліпшити біохімічний склад врожаю.

Переваги застосування десикантів:

 1. Знижуються втрати врожаю при збиранні.
 2. Культурні рослини дозрівають рівномірно.
 3. Є можливість провести збір у несприятливих погодних умовах.
 4. Полегшується процес збирання врожаю.
 5. Підвищується якість продукції.
 6. Знижується вологість насіння, можливість знизити витрати на сушку.
 7. Економічна вигода.

Але не можна забувати, що при значному збільшенні концентрації робочого розчину на культурах можуть залишатися хімічні речовини, а порушення технології стає причиною зниження врожайності.

Десикант купити в Україні для сільськогосподарських культур ви можете онлайн. На нашому сайті представлені препарати власного виробництва, які відповідають міжнародним стандартам якості.

Процес десикації широко поширений у різних країнах світу, особливо там, де збирання врожаю доводиться проводити в сезон дощів. Але і в Україні цей процес останнім часом стає дуже популярним, тому купити десиканти — бажання багатьох сучасних фермерів. Після проведення десикації строки збирання, якщо порівнювати із необробленими десикантами ділянками, скорочуються до 10 днів, а врожайність у середньому підвищується до 20%.

Чому потрібно використовувати десиканти

Десиканти на сою та інші культури потрібні під час несприятливих осінніх умов, коли часто йдуть дощі, підвищена вологість. А також, щоб уникнути великих втрат під час збирання врожаю. Використовують такі речовини не тільки аграрії у промислових масштабах, а й прості дачники, щоб полегшити догляд за ділянкою і полем.

Обробка рослин десикантом перед збором врожаю дозволяє підготувати кореневу систему рослин до викорчовування до настання заморозків або дощів. Застосовують десиканти також у разі перенасичення добривами — це дозволяє запобігти уповільненню періоду вегетації.

Крім того, десиканти мають акарицидні та інсектицидні властивості, що дає можливість запобігти впливу шкідників при зберіганні врожаю. Застосування десикантів дозволяє виключити необхідність підсушування насіння і плодів після збирання - за рахунок дії речовини волога перестає надходити в наземні частини рослин майже відразу після обприскування.

Десиканти використовують для різних рослин в залежності від призначення:

 1. Для обробки ґрунту, де будуть вирощуватися багаторічні та однорічні злакові рослини з метою знищення бур'янів.
 2. Застосування для баштанних, бобових, картоплі, овочевих культур для прискорення дозрівання плодів, стійкості до механізованого збору.
 3. Обприскування газонів і квіткових клумб, щоб позбутися бур'янів.

Десиканти — це препарати групи пестицидів, тому важливо дотримуватися дозування. Під час застосування таких препаратів важливо дотримуватися рекомендацій, що прописані в інструкції. Так ви зможете в потрібний час і в потрібній пропорції знешкодити частини агрокультури, поліпшити врожайність, зробити плоди більш соковитими.

Одним із гербіцидів, який можна використовувати в якості десиканту перед збиранням врожаю, є препарат Гліфовіт і Гліфовіт Екстра від Укравіт. Щоб купити десикант, достатньо оформити замовлення на нашому сайті або зателефонувати.

Десиканти вносять шляхом наземного або авіаційного обприскування. Проводять процедуру ближче до початку збирання врожаю, після чого немає потреби подальшого просушування зібраних культур.

Як вибрати десикант

Десиканти для обробки рослин вибирають за діючою речовиною. Багато аграріїв часто віддають перевагу закордонним виробникам, хоча вітчизняна продукція не поступається іноземним препаратам. Важливо у виборі препарату — якість продукції, не бажано економити на хороших препаратах. Укравіт займається виробництвом препаратів для хімічного захисту сільськогосподарських культур, які відповідають усім міжнародним стандартам.

Але навіть хороший препарат можна використовувати неправильно, що негативно позначиться на результаті обробки. Якщо робочий розчин буде неправильної концентрації, або погодні умови будуть несприятливі, обприскування не дасть очікуваного результату.

Коли застосовувати препарати

Десиканти застосовуються при сильній засміченості бур'яном, нерівномірному дозріванні рослин, у вологу, прохолодну погоду. Починати обробку посівів рекомендується, коли вологість насіння становить 25–30%. Після обприскування вона знизиться до потрібних 7–9%. Обприскування проводять з землі або з повітря. Останній спосіб незамінний, якщо необхідно обробити великі ділянки з посівами.

Десиканти Укравіт

Купити десиканти компанії Укравіт рекомендується фермерам, які бажають отримати максимальний урожай культур. Так, препарат Десикант розроблений для десикації посівів різних культур. Після обробки препаратом збір врожаю настає раніше, знижується вологість насіння. Десикант швидко розпадається в рослинах на нетоксичні сполуки. Рослини швидко поглинають препарат, який порушує в них процеси фотосинтезу, руйнуючи мембрани клітин. Так відбувається висихання рослин. Проводити обприскування можна на посіву соняшника, сої та ріпаку, однак світовий досвід показує, що застосовувати аналогічний препарат можна також на картоплі, зернових, гороху. Обробку посівів потрібно проводити, коли настане фізіологічна стиглість насіння.

Препарат Десикант Макс також застосовується для десикації посівів культурних рослин. Він безпечний для використання на насінницьких посівах культур і в посівах, призначених на харчові цілі; частково знищує деякі бур'яни. Обробку проводять в фазу фізіологічної стиглості насіння. Якщо провести її раніше, це може знизити врожайність і посівні якості насіння.

Ці препарати користуються попитом серед споживачів завдяки прийнятному співвідношенні ціни і якості. Вітчизняні фермери використовують їх уже не один рік.

Де купити десиканти

Десиканти безпечні у використанні і спрощують процес збору врожаю. Тому в період передзимової заготовки насіння і плодів вони є незамінними в будь-якому фермерському господарстві. Тому виникає логічне запитання: де купити десиканти в Україні? Зробити це можна у спеціалізованих магазинах. В епоху інтернету робити це зручніше і швидше за все онлайн. На сайті Укравіт представлені десиканти для зернових та інших культур, ціна на які дуже прийнятна. Вся продукція виготовляється на наших заводах, вона повністю сертифікована і відповідає міжнародним стандартам якості.

Для зручності покупців на сайті під кожним десикантом вказана ціна, препарату. А в описі — особливості препарату, діюча речовина, особливості та терміни застосування, об’єм упаковки.

Як купити десиканти:

 1. Зателефонуйте за номером, зазначеному на сайті, - ми швидко підберемо потрібний товар і допоможемо оформити замовлення.
 2. Замовте зворотній дзвінок через швидку кнопку (синя кнопка зліва внизу екрану). Наші менеджери зателефонують вам і оформлять замовлення аналогічно, як і в першому пункті. Також за допомогою дзвінка ви можете отримати консультацію щодо тих чи інших препаратів.
 3. Оформити замовлення самостійно. Для цього потрібно зареєструватися на сайті, вибрати потрібний товар, оформити і підтвердити замовлення.

Відправка замовлень здійснюється поштовими службами в зазначений населений пункт, ми завжди намагаємося відправити посилки протягом 1–3 днів. Відносно оплати, ви можете оплатити замовлення за допомогою банківського переказу або післяплатою.

Вгору