Графік роботи:

Прийом замовлень: 24/7 Call-центр: Пн-Пт 9:00-18:00

 

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Фунгіциди

На якість і кількість врожаю різних культур значно впливають грибкові хвороби. Якщо не вести боротьбу з ними, хвороби можуть зовсім знищити посіви. Щоб захистити культурні рослини фермери і городники застосовують фунгіциди. Ці хімічні препарати призначені для боротьби з грибковими хворобами і знищення спор паразитного грибка.

Використовуються фунгіциди по–різному:

  1. У якості обробки культур у період вегетації.
  2. Для протруювання насіння перед посівом.
  3. Для знезараження ґрунту під рослини.

Види фунгіцидів

Лікувальні фунгіциди

Такі препарати використовуються, щоб припинити розвиток патогенів. Застосування їх настає тоді, коли ураження рослин грибком вже відбулося. Завдяки таким препаратам рослини швидше відновлюються, їхній розвиток триває правильно. Якщо обробку провести вчасно, вдасться врятувати урожай.

Для захисту культурних рослин при перших ознаках появи хвороби використовуйте препарат Дезарал. Він підходить для обробки зернових колосових культур, соняшнику, цукрових буряків. Фунгіцид має широкий спектр захисної дії, бореться з багатьма збудниками грибкових хвороб. Застосовується не тільки в період вегетації, а й в якості передпосівної обробки насіння.

Захисні фунгіциди

Обробка пшениці фунгіцидами або будь-якої іншої культури в якості профілактики дозволяє захистити рослини від хвороб. Такими препаратами обробляють здорові рослини в період розвитку, щоб запобігти появи хвороби. Варто зазначити, що такі препарати не будуть дієвими, якщо рослина вже захворіла.

В якості профілактики рекомендуємо використовувати розчин фунгіциду Дезарал Екстра. Ним можна обприскувати зернові, горох та інші культури в період вегетації. Препарат показує високу ефективність проти найбільш шкідливих збудників грибка. Можна використовувати як профілактичний засіб, а також при перших проявах хвороби.

Системні фунгіциди

Системні фунгіциди швидко вбираються рослиною і починають вплив. Такі препарати можна використовувати для обробки ґрунту, насіння і самої рослини, що є значною перевагою. Також до достоїнств системних фунгіцидів варто віднести те, що застосовувати їх можна майже в будь-яку погоду.

Системний фунгіцид Унікаль використовується на посівах ріпаку та зернових культур. Він має тривалий період захисної дії, швидко проникає в рослину і забезпечує надійний захист. У цьому препараті використовується тебуконазол, який пригнічує синтез ергостеролу в мембранах клітин грибів-патогенів, що призводить до їхнього відмирання. Якщо вам потрібен фунгіцид від борошнистої роси, сірої гнилі, альтернаріозу, рекомендуємо використовувати цей препарат.

Контактні фунгіциди

Контактні фунгіциди діють на ті частини рослини, на які були нанесені, не поширюючись по всій рослині. Щоб препарат подіяв максимально ефективно, застосовувати його потрібно в сонячну і безвітряну погоду. Якщо після обробки пройде дощ, він змиє препарат — і робота буде проведена даремно. Але це не означає, що такі препарати поступаються системним в ефективності. Суть їхньої дії в тому, що рослини не вбирає їх, вони залишаються на поверхні. Коли збудник грибка контактує з речовиною, він гине.

Фунгіцид Гарт контактної дії на основі міді застосовується для захисту рослин і при перших ознаках захворювання. Мідь призводить до порушення обміну речовин патогена, що знижує їхню дію на культурні рослини. Обприскувати препаратом можна плодові культури, виноград, томати.

На сьогодні існують також препарати контактно-системної дії. Так, препарат Топ Ефект має лікувальну і профілактичну дію. Використовується для захисту пшениці і ячменю. Перевага препарату в тому, що діє він навіть при низькій температурі повітря до 8 °С.

Як застосовувати препарати

Фунгіциди проти чорної плямистості, сірої та кореневої гнилі та інші застосовують на культурах, які вступили в фазу зростання. Також проводиться обробка насіння до сівби, щоб захистити рослини в ґрунті на перших стадіях росту. Обприскування краще проводити в ранковий або вечірній час в суху погоду без вітру.

Обробку потрібно проводити акуратно, дотримуючись інструкції, зазначену на упаковці, і в захисному одязі. Це ж стосується і приготування робочого розчину. Норма витрати рідини вказується виробником — її необхідно дотримуватися.

Фунгіциди Укравіт

Компанія Укравіт виготовляє фунгіциди для захисту різних сільськогосподарських культур. Так, препарат Джек Пот підходить для обробки плодових і овочевих культур. Препарат швидко проникає в рослину і поширюється, тому захист має тривалий період. Джек Пот — фунгіцид від плодової гнилі, парші та інших хвороб, які вражають ці культури. Підходить для обприскування яблунь, абрикоса, персика, винограду та огірків.

Комбінований фунгіцид Захист підходить для захисту від патогенів різних культур. Препарат складається з двох діючих речовин, які доповнюють один одного і збільшують тривалість дії препарату. Фунгіцид захищає від сірої гнилі та мілдью виноград, від фітофтори — томати і картоплю, від пероноспорозу, сірої та білої гнилі — соняшник.

Для захисту цибулі, кавуна, дині, картоплі, томату використовується препарат фунгіцид Цілитель. Він захищає від хвороб навіть якщо погодні умови не дуже сприятливі.

Купівля фунгіцидів в Україні

Купити фунгіцид для різних цілей на сьогодні можна на нашому сайті онлайн. Наша компанія займається виробництвом препаратів для хімічного захисту сільськогосподарських культур, зокрема і фунгіцидів. Тому ви можете не сумніватися, що придбаєте у нас якісний препарат за прийнятною ціною.

При виникненні питань можете звернутися за консультацією до наших фахівців за телефоном, вказаному на сайті. А якщо ви вирішили оформити замовлення, зробити це дуже просто. Для цього зареєструйтеся на нашому сайті, додайте потрібний товар в корзину, оформіть і підтвердіть замовлення. Оплатити замовлення можна за допомогою банківського переказу або оформити накладений платіж. При наявності товару на складі ми відправимо його у найшвидші терміни поштовою службою в зазначений вами населений пункт.

Чому фунгіциди варто купити у нас:

  1. Укравіт — перший і найбільший український виробник препаратів для хімічного захисту сільськогосподарських культур.
  2. Готова продукція та сировина зберігаються на сертифікованому складі, який відповідає всім вимогам зберігання продукції.
  3. Ми випускаємо продукцію у власній тарі, спеціально розробленій для пестицидів, з додатковим захистом від підробок.
  4. Наші консультанти завжди допоможуть вам визначитися з вибором і підберуть товар за вашими вимогами.
  5. Шукаєте найкращий фунгіцид? У нашому каталозі представлені фунгіциди для різних с/г культур, тому ви завжди зможете знайти потрібний вам препарат.
  6. Швидка обробка замовлень дозволяє відправляти їх у найкоротші терміни, щоб ви отримали посилку якомога швидше.
Вгору