Графік роботи:

Прийом замовлень: 24/7 Call-центр: Пн-Пт 9:00-18:00

 

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Гербіциди

Боротьба з бур'янами забирає чимало часу не тільки у дачників, які займаються своєю ділянкою, а й у аграріїв, що займаються вирощуванням культурних рослин у промислових масштабах. Звичайно, існують фізичні способи видалення бур'яну, але рослини знову і знову з'являються на полях, заважаючи таким чином культурним рослинам повноцінно рости і розвиватися.

Для ефективної боротьби з бур'янами й існують гербіциди. Вони допомагають позбутися від бур'янів на використовуваних в обороті ґрунтах, а також на неокультурених ділянках. Щоб такі препарати працювали, потрібно знати їх види, особливості застосування та зберігання.

У чому роль гербіцидів

Бур'яни засмічують родючий ґрунт, висмоктуючи з нього воду і корисні речовини. Якщо не вести з ними боротьбу, можна втратити урожай не дивлячись на сприятливий клімат. Гербіциди спрямовані на повне знищення таких рослин, вони працюють так, щоб зупинити фотосинтез бур'яну. Препарати досить швидко борються з бур'янами, не чіпаючи при цьому урожай. Гербіциди Укравіт спрямовані на боротьбу з різними видами небажаної рослинності. Весь представлений товар має відповідну сертифікацію, тому при покупці не потрібно переживати за якість і результат дії препаратів.

Види гербіцидів

Усі гербіциди від бур'янів поділяють на кілька груп.

 1. Гербіциди суцільної дії — знищують усі рослини на території. Їх зазвичай застосовують, коли відсутні культурні рослини, оскільки такі препарати можуть знищити і їх. Застосовувати гербіцид суцільної дії можна до початку висадки культур або після закінчення плодоношення. Також такі препарати незамінні в разі необхідності очистити тривало необроблювані поля для підготовки до використання в сільськогосподарських цілях, будівництва доріг і т.д.

Найсильнішим гербіцидом суцільної дії у світі є гліфосат. Препарат Гліфовіт на основі ізопропіламінної солі гліфосату є ефективним системним гербіцидом, який знищує багаторічні та однорічні бур'яни. При застосуванні до початку цвітіння бур'янів засіб дозволяє повністю позбутися від усіх бур'янів.

 1. Гербіциди вибіркової (селективної) дії — такі засоби захисту можна застосовувати безпосередньо по посадкам вирощуваних культур. Препарати знищують конкретні види бур'янів, при цьому не впливають на культурні рослини. При виборі таких гербіцидів варто знати, що деякі з них спрямовані на боротьбу з однорічними культурами–шкідниками, інші — з багаторічними.

Селективний гербіцид Селефіт, купити який у вас є можливість онлайн, діє проти різних видів однорічних бур'янів. Корінь бур'янів поглинає гербіцид ще до того, як з'являться сходи. На рослини, які вже зійшли, діє через листя, блокуючи процеси фотосинтезу. Строки застосування Селефіта залежать від конкретної культури, під яку застосовується. Підходить для застосування під картоплю, сою, соняшник, коріандр, горох, морква. Обприскувати гербіцидом слід по добре зволоженому ґрунту.

Друга класифікація цих засобів захисту — за методом впливу:

 1. Ґрунтові гербіциди — застосовуються для зрошення ґрунту. При їх застосуванні створюється поверхневий шар, який не дає бур'янам рости. При цьому культурні рослини можуть виростати без перешкод.

Вносити такі гербіциди потрібно, дотримуючись норм для конкретного типу ґрунтів. Наприклад, якщо ґрунт легкий, кількість гербіцидів може бути мінімальна, важкі потребують максимальної норми. Опади, їхня рясність, а також розчинність препарату допоможуть визначити необхідну норму.

 1. Системні гербіциди вважаються найбільш ефективними. Їхня суть полягає в тому, що активна речовина потрапляє в тканини рослини і поширюється по всіх її частинах. Це і призводить до її загибелі. Це особливо актуально при боротьбі з багаторічними бур'янами, які мають потужну кореневу систему.
 2. Контактні впливають тільки на ту частину рослин, на яку потрапили. Наприклад, якщо провести обприскування, знищуються стебла і листя (надземна частина рослини). При цьому корінь рослин не пошкоджується і може відновити зростання бур'яну. Тому такі гербіциди частіше використовуються при боротьбі з однорічниками.

Ґрунтовий гербіцид від Укравіт Панда використовується для захисту с/г культур від дводольних і злакових бур'янів. Застосовується він на різних культурах: соняшник, цибуля ріпчаста, соя, горох, озима пшениця (терміни обробки залежать від конкретної культури). Препарат проникає в рослину через первинну кореневу систему і гальмує ділення клітин.

По термінах внесення поділяють препарати на такі, які вносяться до сходів і післясходові гербіциди. Останні застосовуються після того, як бур'яни зійшли. Досходовий гербіцид застосовується до посіву, після посіву і деякий час до сходів культури. Зазвичай це ґрунтові гербіциди та препарати суцільної дії.

Як правильно використовувати гербіциди

Використовувати гербіциди потрібно тільки строго дотримуючись інструкції від виробника, а також санітарних норм і технік безпеки при роботі з хімічними засобами. Обробляти поля краще в похмуру погоду або ввечері. Але перед застосуванням потрібно враховувати прогноз погоди, щоб препарат не змився дощем. Також важливо використовувати гербіциди в допустимих температурних межах. Препарати необхідно зберігати тільки в оригінальних упаковках відповідно до вказівок виробника. Не можна допускати потрапляння прямих сонячних променів і замерзання препарату. Навіть якщо ви застосовуєте безпечні гербіциди, важливо бути обережним при поводженні з ними і дотримуватися правил зберігання.

Застосовувати хімічні речовини потрібно відповідно до правил безпеки:

 1. Проводьте обприскування у спеціальному захисному костюмі, рукавичках, респіраторі і окулярах. Не використовуйте одяг, який вступав у контакт з препаратом, у звичайному житті.
 2. По закінченню всіх необхідних процедур, ретельно помийте руки і обличчя.
 3. Якщо засіб потрапив на шкіру, слизову оболонку, необхідно негайно промити ділянки великою кількістю проточної води.

Як вносити гербіциди

Щоб посилити ефективність препарату, за день до внесення потрібно провести полив. Вносять гербіциди такими способами:

 1. Авіаобприскування — застосовується спосіб на великих площах.
 2. За допомогою обприскувача — на невеликих ділянках.
 3. Обприскування за допомогою пульверизатора — підходить для обробки на дачній ділянці конкретних видів бур'янів.

На яких культурах використовуються гербіциди

У землеробстві в Україні провідними культурами є зернові, кукурудза, буряк цукровий. Сучасні гербіциди націлені на створення оптимальних умов для продукційного процесу культури. У зв'язку з виникненням стійкості бур'янів до гербіцидів, дуже важливо, щоб варіантів контролю над бур'янами на конкретній культурі було кілька. Крім того, деякі бур'яни (наприклад, пирій повзучий) після прополки розмножуються ще швидше, а на великих ділянках і зовсім недоцільно вручну видаляти бур'яни. Тому гербіцид від пирію, осоту та інших бур'янів — це найбільш ефективний спосіб позбутися від таких рослин.

Гербіциди для зернових культур

Для позбавлення від бур'янів у посівах зернових культур розроблений гербіцид суцільної дії Голіаф. Він немає післядії для наступних культур, які будуть вирощуватися на цьому ж місці на наступний рік. Препарат не накопичується в об'єктах навколишнього середовища. Голіаф можна використовувати разом з іншими пестицидами крім лужних. Підходить гербіцид для боротьби проти амброзії, споришу, осоту, грициків, полину і т.п. Крім зернових застосовується також Голіаф на кукурудзі.

Для застосування після сходів на зернових використовується препарат Макстар. Його особливість в тому, що він знищує навіть такі бур'яни, які стійкі до інших гербіцидів. Крім зернових препарат можна застосовувати на посівах цибулі та кукурудзи.

Якщо ви шукаєте гербіцид від кульбаб, препарат Формула ефективно справляється з ними і багатьма іншими бур'янами на зернових, сої, кукурудзі і льону. Препарат системної дії в гранулах зупиняє розвиток бур'янів через 3 години після внесення. Діюча речовина накопичується в точках росту і припиняє поділ клітин. Використання препарату рекомендується разом з прилипачем.

Гербіцид суцільної дії Вейрон бореться з багатьма бур'янами, зокрема стійкими до сульфонілсечовини. Гербіцид від бур'яну можна використовувати з іншими пестицидами з нейтральною реакцією. Застосовують препарат на озимих і ярих культурах у період від початку кущіння до прапорцевого листка культури.

У якості системного післясходового гербіциду проти однорічних і багаторічних бур'янів на зернових культурах рекомендується препарат Екзіт. Випускається він у гранулах, з яких робиться робочий розчин для наземного та авіаційного обприскування. Особливістю є те, що обприскування можна проводити при температурах до 5 °С. Препарат не рекомендується використовувати на полях, де культури знаходяться у стресовому стані.

Гербіциди для соняшника

Соняшник потребує своєчасної та правильної боротьбі з бур'яном, тому що інакше у рослин буде спостерігатися дефіцит поживних речовин. Ґрунтовий гербіцид під соняшник Датоніт Голд, ціну якого можна побачити в описі продукту, є ефективним засобом проти багатьох видів бур'янів. Цей гербіцид блокує процес ділення ростових клітин, у результаті чого пригнічується ріст і розвиток бур'янів ще на ранніх стадіях. Застосовувати можна у якості передпосівного обробітку ґрунту та до появи сходів культури. Гербіциди, що застосовуються до сходів, зменшують час дозрівання і збільшують врожайність культури. Використовувати препарат слід, дотримуючись строго пропорції, щоб не нашкодити самій культурі.

Системний гербіцид ІМІ–ВІТ підходить для боротьби з однорічними видами бур'янів. Обприскування препаратом соняшнику (гібриди, стійкі до групи імідазолінів) можливо в фазу 2–8 справжніх листів соняшнику (злакові бур'яни в фазу 1–3 листка, дводольні — 4 листка).

Контактний гербіцид Галант — це гербіцид суцільної дії, ціна на який вказана в описі препарату, — підходить для захисту посівів соняшнику. Препарат не знижує посівні якості насіння, після його застосування немає залишкової кількості препарату в продукції. Крім соняшнику світовий досвід застосування аналогічного препарату показує його ефективність на зернових, картоплі, плодових і ягідних насадженнях.

Препарат Варяг можна використовувати в якості ґрунтового і післясходового гербіциду по соняшнику, сорго, кукурудзі. Системний гербіцид використовується для захисту від амброзії та інших бур'янів. Препарат повністю розкладається в ґрунті і рослинах, сумісний з іншими гербіцидами, крім лужних. Обприскування можна проводити до посіву, під час і після, але до появи сходів культури. Щоб препарат подіяв максимально ефективно, проводити обробку потрібно в теплу погоду при достатній вологості ґрунту.

Гербіциди для кукурудзи

Засмічені поля небажаними рослинами знижують якість і кількість врожаю даної культури. Тому без використання гербіцидів обійтися складно. Гербіциди Укравіт, купити які можна онлайн, можуть вирішити проблему з настирливими рослинами–шкідниками.

Ґрунтовий гербіцид Тізер використовується для знищення бур'янів не тільки на посівах кукурудзи, а й інших культур: ріпаку, соняшнику та цукрових буряків. Препарат проникає через кінчики кореневої системи, в результаті діюча речовина призводить до загибелі бур'янів. Обприскування препаратом проводять до і під час посіву, а також після нього, але до появи сходів культури.

Препарат Диво бореться з одно– та багаторічними бур'янами в посівах кукурудзи та зернових культур. У чому переваги препарату:

 1. Результат дії спостерігається протягом декількох днів.
 2. Не токсичний для вирощуваної культури, не впливає на наступні культури в сівозміні.
 3. Малотоксичний для теплокровних тварин.
 4. Сумісний з багатьма іншими пестицидами.

Використовується гербіцид від амброзії, пастушої сумки, гірчака, дурману, осоту і т.п. Застосовувати препарат краще по активно вегетуючих бур'янах.

У якості ґрунтового гербіциду в посівах кукурудзи та соняшнику ефективним буде препарат Хортус. Він знищує бур'яни ще до їхніх сходів, забезпечує знищення бур'яну та, як результат, отримання більш високого врожаю. Обприскування ґрунту проводять до, під час і після посіву, а також до того, як з'являться сходи культури. Хортус бореться з різними видами однорічних бур'янів. Сходи рослин вбирають діючу речовину препарату з верхніх шарів ґрунту при проростанні і гинуть, не з'являючись на поверхні.

Гербіциди для бобових культур

Засміченість поля бур'янами стає причиною уповільнення зростання будь-яких культурних рослин, зокрема і бобових. Для сої та гороху Укравіт рекомендує гербіцид Пікадор. Він унікальний тим, що застосовувати його можна до сходів і після сходів культури. Системний гербіцид поглинається кореневою системою і листям бур'янів, порушує їхнє зростання і розвиток, в результаті чого рослини гинуть. Можлива обробка після появи 3–6 справжніх листків гороху або 1–3 трійчастих листків сої.

Контактно–системний гербіцид Флагман Екстра бореться як з однорічними, так і з деякими багаторічними бур'янами. Препарат застосовується в фазу 1–4 трійчастого листя культури. Препарат не має післядії на наступні культури в сівозміні, а також м'який і селективний щодо вирощуваної культури.

Гербіциди для інших культур

Для знищення бур'янів, зокрема «проблемних», у посівах буряків цукрових використовується гербіцид Віталон Експерт. У чому особливості препарату? Застосовувати його можна без обмежень по фазі розвитку культури, містить ПАВи, які покращують гербіцидні властивості. Рекомендується проводити до 3 обробок для контролю наступних хвиль сходів бур'янів. Інтервал між ними повинен бути 3–5 днів.

Голдікс — селективний гербіцид, який застосовують на посівах цукрових та кормових буряків. Діюча речовина метамітрон потрапляє в рослини–шкідники через кореневу систему і листя. У результаті процес фотосинтезу гальмується, а рослина гине. Проводити обприскування можна проти щириці, лободи, глухої кропиви, курячого проса, грициків звичайних та ін.

Гербіциди проти різних видів бур'янів на посівах с\г культур використовуються в якості захисту культур. Препарат Антисапа Ліквід походить для обробки полів з картоплею, томатом, соєю. Він має широкий діапазон гербіцидної дії, зменшує пестицидне навантаження на навколишнє середовище. Препарат швидко розчиняється у воді, сумісний з іншими пестицидами.

Системний гербіцид Селеніт Макс проти одно– і багаторічних бур'янів використовується на посівах цукрових буряків, картоплі, соняшнику. А світовий досвід застосування аналогічного препарату показує, що використовувати його можна і на інших культурах: морква, цибуля, ріпак, горох, баштанні культури. Ефективний гербіцид проти пирію, мітлиці звичайної, щетинника і т.п. Препарат, потрапляючи в рослину, уповільнює синтез ліпідів, у результаті чого припиняється ріст рослин, точки росту відмирають. Селеніт Макс показує високу толерантність до культурних рослин. Активний інгредієнт добре утримується на поверхні рослини і поглинається бур'янами (це відбувається завдяки наявності у складі адьюванту).

У чому ефективність гербіцидів

Ефект цих ЗЗР доведена багаторічним досвідом їх застосування як на великих господарствах, так і на приватних ділянках. Від чого залежить ефективність гербіцидів:

 1. Дотримання дозувань, які рекомендує виробник.
 2. Зволоження ґрунту (особливо це стосується препаратів ґрунтової дії).
 3. Фази розвитку бур'янів.
 4. Активності зростання бур'яну.
 5. Виду ґрунту.
 6. Застосовувати гербіциди краще при температурі 16–22 °С, а також при позитивних значеннях температури ґрунту.

Позбутися від бур'янів швидко і ефективно можна лише дотримуючись правил і рекомендацій щодо обробці.

Купити гербіциди в Україні

Статистика показує, що бур'яни забирають близько 30% потенційного врожаю. Тому роль гербіцидів при вирощуванні різних культур цілком виправдана. Компанія Укравіт є найбільшим українським виробником препаратів для хімічного захисту сільськогосподарських культур. Вашій увазі представлені гербіциди суцільної дії, ціна на які зазначена відразу під товаром, а також селективні гербіциди для різних культур. Усі препарати пройшли перевірку і мають сертифікати якості. Для того, щоб швидше знайти потрібний товар, ви можете скористатися фільтрами, відсортувавши препарати за назвою, популярністю, вибравши потрібну препаративну форму, діючу речовину або обсяг упаковки.

Щоб оформити замовлення на нашому сайті, вам потрібно зареєструватися, додати потрібний товар до корзини, оформити і підтвердити замовлення. Оплатити покупку можна за допомогою банківського переказу або замовити посилку післяплатою. Доставка здійснюється поштовими службами в населений пункт, вказаний вами при оформленні замовлення. Ми стежимо за тим, щоб кожен покупець отримував своє замовлення у найкоротші терміни.

Боротьба з бур'янами — справа складна, і потребує витрат. Бур'яни відбирають у культурних рослин вологу, корисні речовини, є джерелами шкідників і хвороб. Усе це негативно впливає на якість врожаю. Тому покупка гербіцидів — важливий крок не тільки для фермерів промислового, а й приватного сектору.

Вгору