Графік роботи:

Прийом замовлень: 24/7 Call-центр: Пн-Пт 9:00-18:00

 

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Груша – плодова культура, вік якої більше 3 тисяч років. Вирощувати її почали в Західному і Центральному Китаї, а потім вона поширилася по всьому світу, зокрема й в Україну.

Груша добре росте і плодоносить на структурних, родючих ґрунтах, зокрема на чорноземах середньо- і важкосуглинкових, каштанових, темно-сірих, сірих і світло-сірих лісових ґрунтах. Малопридатними є лише піщані та супіщані, карбонатні, щебенисті, холодні малозволожені або перезволожені ґрунти.

Переважна більшість сортів європейського походження одержана в умовах достатнього освітлення. Тому грушу можна віднести до світлолюбних культур. Вона краще росте й плодоносить в умовах помірно теплого клімату при середньорічній температурі повітря до 7-8°С. За вибагливістю до тепла рослини груші можна розмістити у такій послідовності: зимові, осінні, літні.

Груша досить вибаглива до вологи, особливо у перші 2-3 роки після садіння, коли коренева система ще не розвинена і не може повністю забезпечувати надземну частину водою.

Особливість плодових культур в тому, що вони довгий час вирощуються на одному місці і постійно виносять із ґрунту одні й ті ж поживні речовини. Це потрібно враховувати при розрахунках норми добрив.

Підживлення груші до висадки передбачають внесення органічних і мінеральних добрив. Норму мінеральних добрив встановлюють з урахуванням рівня забезпеченості ґрунту основними елементами живлення. Крім того, для повноцінного розвитку вона вбирає із ґрунту більше 70 хімічних елементів, – кальцію (Ca), сірки (Su), магнію (Mg ), заліза (Fe), бору (B ), марганцю (Mn ), цинку (Zn), молібдену (Mo), міді (Cu).

Грушу пошкоджує медяниця, галиця грушева, грушевий пильщик, кліщі, плодожерки, міль, попелиця, довгоносик, тощо. Серед хвороб груша найбільше потерпає від парші, плодової гнилі, борошнистої роси, іржі, чорного раку, бактеріальних опіків тощо. Для знищення бур’янів у пристовбурових зонах застосовують гербіциди суцільної дії на основі гліфосату, глюфосинату амонію.

Для уникнення імовірних загроз і забезпечення усіх потреб культури експерти «UKRAVIT» рекомендують застосовувати високоефективні системи захисту та підживлення.

 

                                                                   

Ми рекомендуємо:

Вгору