Графік роботи:

Прийом замовлень: 24/7 Call-центр: Пн-Пт 9:00-18:00

 

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Інсектициди

Для успішного вирощування будь–якої культури важливо комплексно підходити до питання про догляд за рослинами. Вносити підживлення, поливати, захищати від хвороб і шкідників. Тільки дотримуючись правил вирощування культур можна отримати якісний урожай. За допомогою інсектицидних препаратів можна позбутися шкідливих комах, щоб захистити посіви від пошкоджень і навіть загибелі. Такі засоби захисту допомагають боротися не тільки зі шкідниками, а й їхніми личинками. Застосовуються інсектициди на полях і приватних ділянках, у зерносховищах.

Інсектициди для дому та фермерських полів бувають декількох хімічних груп:

  1. На основі фосфорорганічних сполук.
  2. На основі синтетичних піретроїдів.
  3. На основі карбамінової кислоти.

Препарати також поділяють за способом впливу на шкідників:

  1. Контактні інсектициди — дія препарату починається, коли він потрапляє на будь–яку частину комахи. Такі інсектициди наносять на рослини, розпорошуючи за допомогою спеціального пристосування. Зазвичай препарати контактної дії застосовують на шкідників, які мають колючий або сосущий ротовий апарат. Такі препарати швидко змиваються дощем, тому перш, ніж приступати до обприскування, треба знати прогноз погоди на найближчий час.
  2. Системні інсектициди — захищають рослини не тільки зовні, але і проникають всередину і просуваються по судинній системі. Завдяки цьому культури захищені від шкідників, які можуть жити і всередині, і зовні рослини. Рослини поглинають такі інсектициди швидко, тому вносити їх можна за будь-яких погодних умов. Однак навіть працюючи з інсектицидами системної дії краще вибирати сонячний безвітряний час.
  3. Кишкові інсектициди потрапляють в організм шкідників через поглинання рослин. Коли на рослину нападають шкідники, після попадання в організм комахи частинок рослини, вони швидко гинуть.
  4. Фуміганти — препарати, які вражають шкідників через дихальну систему.
  5. Суцільної дії — інсектициди, які можуть впливати на кілька видів комах-шкідників.
  6. Вибіркової дії — вражають конкретний вид комах.

Інсектициди широкого спектру дії

У нашому каталозі представлені інсектициди широкого спектру дії, які здійснюють на шкідників контактну і кишкову або контактно–системну дію. Так, препарат Колібріс здійснює контактно–системну дію на шкідників. Препарат на основі двох діючих речовин знищує шкідників на всіх стадіях розвитку і попереджає загрозу виникнення резистентності. Колібріс використовується на плодових насадженнях для боротьби із довгоносиками, яблуневою плодожеркою, листовійкою та іншими. Також можливо використовувати інсектицид для капусти, ріпаку, сої, соняшнику, томату, винограду.

Контактно–системний інсектицид від колорадського жука Антиколорад Макс ефективно бореться і з іншими шкідниками. Препарат підходить для обробки посівів картоплі, зернових, яблунь і груш, кукурудзи, гороху.

Антихрущ — препарат контактно–кишкової дії, який захищає сільськогосподарські культури і плодово–ягідні насадження від шкідників. Інсектицид захищає від кліщів, личинок хруща, дротяника, гусениці, капустянки та інших шкідників на різних стадіях розвитку культури. Якщо ви шукайте інсектицид для саду, щоб захистити плодові дерева від шкідливих комах, зверніть увагу на цей препарат. Антихрущ поєднав у собі дві діючі речовини, які доповнюють одна одну. Інсектицид вражає центральну нервову систему шкідників і блокує функції життєдіяльності. Також препарат знижує ризик зараження рослин хворобами.

Контактно–кишковий інсектицид Смерть жукам стійкий до змивання дощем, показує тривалу захисну дію. Застосовується на картоплі, томатах і огірках закритого ґрунту в якості обприскування рослин при появі шкідників. Обробку проводять вранці або ввечері за умови хорошого провітрювання теплиці і температури не вище 25 °С. Для цукрових буряків використовується в якості протруювання насіння перед посівом або при внесенні до рядків під час посіву.

Усе більше і більше фермерів намагаються менше використовувати токсичні речовини на посівах, вибираючи біологічні інсектициди. Екопрепарат Захват Ойл малотоксичний, зроблений на основі органічного масла. Він ефективно впливає на шкідників на різних стадіях розвитку, дія препарату помітна вже через 30 хвилин. Крім того, препарат безпечний для сільськогосподарських культур, теплокровних тварин, людей. Використовується для захисту від шкідників і профілактики плодових та виноградників. В якості підсилювача пестицидів можливе використання на сільськогосподарських культурах.

Купити інсектициди в Україні

Інсектициди купити краще завчасно, щоб у потрібний момент використовувати. На сьогодні робити покупки на торгових онлайн–майданчиках найзручніше. У каталозі нашого магазину під кожним препаратом вказана ціна, картинка, опис інсектициду, відгуки про нього. У разі виникнення питань завжди можна звернутися за допомогою до наших фахівців за телефоном — вони дадуть відповіді на питання, порекомендують препарат, виходячи з ваших запитів і потреб. На нашому сайті представлені інсектициди для сої, кукурудзи, плодових, зернових і овочевих культур — кожен покупець зможе знайти те, що йому потрібно.

Для зручності користування сайтом розроблені фільтри: впорядкувати препарати можна за популярністю, назвою, вибрати потрібну препаративну форму, діючу речовину, хімічну групу і обсяг упаковки. У нас ви знайдете потрібний інсектицид високої якості, який допоможе зберегти посіви і майбутній урожай.

Купити інсектицид на нашому сайті можна за кілька хвилин: зареєструйтеся на сайті, виберіть потрібний товар, оформіть і підтвердіть замовлення. Оплатити посилку можна на банківський рахунок або післяплатою. Для нашої компанії важливо підтримувати свій імідж, тому замовлення ми відправляємо якнайшвидше поштовими службами.

Вгору