Графік роботи:

Прийом замовлень: 24/7 Call-центр: Пн-Пт 9:00-18:00

 

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Мікродобрива

Крім основних елементів, таких як азот, калій і фосфор, рослини потребують й інших елементів. Мікродобрива — це добрива, які містять мікроелементи, без яких культурні рослини не можуть рости і розвиватися. Щоб рослини повноцінно харчувалися і краще засвоювали макроелементи, використовують мікродобрива.

Які бувають види мікродобрив

Залежно від елемента, який переважає у складі таких добрив, виділяють кілька видів мікродобрив:

  1. Борні — ці мікродобрива рослини споживають протягом усього періоду розвитку. Особливо важливий бор для молодих рослин.
  2. Цинкові — часто застосовуються для того, щоб обробити насіння перед посівом, а також рослини під час вегетації.
  3. Мідні особливо важливі для зернових культур при вирощуванні на заболочених ґрунтах і торфовищах.
  4. Марганцеві — застосовуються для обробки насіння до посіву, піщаних ґрунтів, чорнозему.
  5. Молібденові — обробляють насіння перед посівом, підгодовують рослини по листу. Використовуються часто для кислих ґрунтів.
  6. Кобальтові — ними обробляють ґрунт до посівів, проводять підживлення рослин по листу.

Мікродобрива варто купити, оскільки вони мають гарний вплив на кореневу систему рослин, стимулюють обмінні процеси рослин і їхній розвиток, підвищують імунітет культур.

Для підживлення зернових рекомендуємо використовувати комплексне добриво Авангард Р Зернові. Крім основних елементів мікродобриво для зернових культур містить також мікроелементи, яких потребують культури. Добриво підходить як для ярих, так і озимих зернових культур. Крім того, підвищується імунітет у рослин, а врожайність — на 12–17%, поліпшується якість продукції. Проводити підживлення рекомендується 4 рази в різні фази розвитку культури.

Також у нас можна купити мікродобрива і для інших культур. Авангард Р Соняшник не тільки забезпечує культуру елементами живлення, але і підвищує врожайність на 3–5 ц/га. Застосовувати мікродобриво для соняшника рекомендується 2 рази: в фазу 3–5 листків і 6–8 листків.

Для підживлення овочів рекомендуємо застосовувати добриво Авангард Р Овочеві. Позакореневе підживлення можна проводити на томатах, огірках, перці, капусті, цибулинних та інших овочевих культурах. Добриво забезпечує потреби овочевих культур в мінеральному живленні протягом вегетації.

Форми мікродобрив

Мікродобрива випускаються в різній формі: це може бути рідка форма, кристалічна, гранульована. Перевага сухих добрив в тому, що їх зручно зберігати тривалий час. Рідкі добрива легше дозувати, вносячи потрібну кількість рослині саме в даний момент.

Хелатні мікродобрива користуються попитом серед фермерів, оскільки вони добре засвоюються рослинами, покращують смак і якість продукції. Їх часто вносять разом з інсектицидами або фунгіцидами — так знижується кількість обробок і витрата пестицидів. Кращий результат використання хелатних добрив помітний при обробці по листу.

Навіщо потрібно вносити мікродобрива

Комплексні мікродобрива потрібні, щоб усунути дефіцит мікроелементів у ґрунті. Такий дефіцит може стати причиною хворобливості культур, що негативно позначиться на майбутньому врожаї.

Мікроелементи потрібні рослинам на різних фазах розвитку. Правильно і вчасно проведене підживлення забезпечить оптимальне харчування і захист від зовнішніх негативних факторів. Мікродобрива для соняшника, зернових, картоплі та інших культур підвищують врожайність і якість товарної продукції.

У нас ви можете придбати мікродобрива не тільки для овочів і зернових, а й для плодових дерев і ягідних. Добриво Авангард Р Плодово–ягідні активізує процес накопичення вітаміну С, цукрів і сухої речовини в урожаї. Смак плодів стає кращий. Добриво можна використовувати для яблунь, груш, абрикоса, персика, а також малини і садової полуниці.

Якщо ви шукайте мікродобрива для картоплі, томату, баклажанів, перцю, рекомендуємо придбати Авангард Р Пасльонові. Підгодовувати рослини можна на стадії розсади, а потім у міру розвитку рослини. Також добриво підходить для передпосівної обробки насіння. Насіння замочують у водному розчині, просушують і потім висівають.

Для обробки насіння перед посівом і підживлення рослин по листу розроблено добриво Авангард Р Старт. Воно активує розвиток кореневої системи, підвищує стійкість культур до низьких температур, підвищує їхній імунітет, швидко усуває дефіцит мікроелементів. Добриво сумісне з більшістю водорозчинних добрив і ЗЗР. Позакореневе підживлення проводять на початку вегетації і, при необхідності, повторюють 2–3 рази через кілька тижнів.

Мікродобрива купити рекомендується для того, щоб забезпечити культуру мікроелементами, які так необхідні. Таким чином приріст врожаю може скласти від 14 до 40% залежно від культури. А самі рослини стають міцними, менше хворіють і уражаються шкідниками.

Купити мікродобрива в Україні

Наше завдання — запропонувати сільськогосподарській індустрії України сучасні та інноваційні препарати та добрива. Тому у нас ви можете придбати мікродобрива оптом і в роздріб. Це зручно як для великих аграрних компаній, так і для невеликих фермерських господарств і городників з приватними ділянками. Якщо у вас виникли питання з приводу використання мікродобрив, ви завжди можете задати їх нам по телефону, вказаному на сайті. Наші менеджери допоможуть підібрати мікродобрива згідно з вашими побажаннями. За цим же номером можна замовити потрібний вам товар. Купити мікродобрива для кукурудзи та інших культур можна і самостійно, оформивши замовлення на сайті. Для зручності покупців є можливість оплатити замовлення за допомогою банківського переказу або післяплатою. Відправки здійснюються поштовою службою в зазначений вами населений пункт у найкоротші терміни.

Вгору