Графік роботи:

Прийом замовлень: 24/7 Call-центр: Пн-Пт 9:00-18:00

 

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Огірки

Огірок – овочева рослина, відома людині понад 6 тис. років. Вимоги рослин огірка до умов зовнішнього середовища тісно пов’язані з його походженням: його батьківщиною є тропічні райони південно-східної Азії, які характеризується високими температурами, частими опадами та високою інтенсивністю освітлення. Однак культивування огірка протягом тисячоліть у різних кліматичних зонах дало можливість створити сорти і гібриди, пристосовані до вирощування в районах помірного клімату.

Найкращими для огірка є легкі за механічним складом, родючі, з високим вмістом гумусу ґрунти. Він дуже вимогливий до реакції ґрунтового розчину та не переносить засолення.

Огірок — теплолюбна культура. До інтенсивності освітлення він помірно вимогливий і відноситься до культур короткого дня. Однак, при високій інтенсивності світла та тривалому світловому дні спостерігається передчасне старіння рослин, що призводить до зниження їх продуктивності.

Рослини огірка досить вимогливі до вологості ґрунту і повітря. Це пов’язано з тим, що до складу плодів входить 96-98% води. Зниження вологості ґрунту негативно впливає на розвиток рослин: плоди стають дрібними, гіркуватими, рослини швидко старіють, сповільнюється їх ріст і плодоношення.

Для того щоб огірки максимально реалізували свій генетичний потенціал, їх підживлюють мікродобривами в середньому 6-8 разів за сезон. Добрива вносять по зволоженому ґрунту, намагаючись не допускаючи потрапляння на листя і стебла рослин.

Кращими попередниками для вирощування огірка є багаторічні трави, пасльонові, картопля, капуста, бобові, пшениця озима та чорний пар.

Огірки потерпають від попелиці, галової нематоди, медведки, білокрилки, совки, паросткової мухи, тютюнового трипса, павутинного кліща і дротяника. Із захворювань – від антракнозу, бактеріозу, аскохітозу, вертицильозу, борошнистої роси, чорної ніжки, сірої гнилі, плямистостей тощо. Знищення бур’янів є також надзвичайно важливим.

Для уникнення імовірних загроз і забезпечення усіх потреб культури експерти «UKRAVIT» рекомендують застосовувати високоефективні системи захисту та підживлення.

 

 

 

 

                                                                   

Ми рекомендуємо:

Вгору