Графік роботи:

Прийом замовлень: 24/7 Call-центр: Пн-Пт 9:00-18:00

 

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Персик – один із найсмачніших і найкорисніших фруктів. Його плоди – солодкі й соковиті, їх вживають у свіжому вигляді, консервують, виготовляють джем, варення, мармелад, цукати.

Закладаючи плодові насадження, беруть до уваги рельєф місцевості, якість ґрунту і підґрунтя, глибину залягання підґрунтових вод. Для персиків краще підходять піщані або гравійні суглинки, що мають великий обсяг органіки. Культура негативно реагує на перезволожені чи заболочені ґрунти. Крім того, не варто розміщувати її на ділянці, де останні 5 років вирощували пасльонові, баштанні, полуницю.

Оскільки персик дуже любить тепло і освітленість, а також є не зимостійкою культурою, для нього не підійдуть низини, де збирається і застоюється холодне повітря.

Після вступу в плодоношення рано навесні дерево персика щорічно удобрюють карбамідом, у травні до початку формування плодів – калійними добривами в рідкому вигляді, у вересні, через рік, – органікою; також щороку вносять мінеральні добрива. На південних карбонатних ґрунтах проводять листкові підживлення. Зазвичай буває достатньо 2-3 обробок за сезон, але на ґрунтах, схильних до засолення, обробки проводять регулярно протягом усієї вегетації.

Навесні персик потерпає від листовійок, довгоносиків і попелиць, а влітку — від плодожерки, деяких видів попелиць (геліхризова) і листовійок (сітчаста, смородинова). Із хвороб його вражає кучерявість листя, клястероспоріоз кісточкових, борошниста роса, вертицильоз, бактеріальний рак, сіра гниль або моніліоз кісточкових. Крім того, на продуктивність культури впливає контроль простору навколо дерева: не можна допускати появи росту бур'янів або іншої рослинності в межах 0,5 м від стовбура. Для знищення бур’янів у пристовбурових зонах застосовують гербіциди суцільної дії на основі гліфосату, глюфосинату амонію.

Для уникнення імовірних загроз і забезпечення усіх потреб культури експерти «UKRAVIT» рекомендують застосовувати високоефективні системи захисту та підживлення.

 

                                                                   

 

 

Ми рекомендуємо:

Вгору