Графік роботи:

Прийом замовлень: 24/7 Call-центр: Пн-Пт 9:00-18:00

 

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Родентициди

Родентициди — препарати, створені для знищення і відлякування гризунів. Як відомо, до них відносяться не тільки миші та щури, а й білки, бобри, бабаки, нутрії. Звичайно, багато видів гризунів відіграють важливу роль в екосистемі. Але якщо не контролювати їхню популяцію, вони стають справжньою проблемою для сільського господарства. Гризуни можуть завдавати шкоди не тільки посівам, але і поширювати небезпечні для людей хвороби та заподіювати шкоду екології.

Найчастіше такі родентицидні засоби випускаються у формі порошку або рідини.

Класифікація родентицидів

За принципом дії родентициди поділяють на такі групи:

  1. Гострої дії — такі препарати дуже токсичні. Одна доза засобу починає діяти майже відразу після вживання. Протягом доби настає смерть. До них відносять миш'як, фосфід цинку. Найчастіше такі препарати використовують співробітники санепідемслужби.
  2. Хронічної дії або антикоагулянти — препарати, які широко використовуються в господарстві. Отруєння відбувається протягом декількох тижнів, а кінцевий результат досягається при постійному вживанні отруйних речовин.

В організмі гризуна відбувається накопичення антикоагулянтів, у результаті чого порушується згортання крові. Це призводить до внутрішнього крововиливу і смерті гризуна. Родентициди антикоагулянти купити рекомендується з кількох причин:

  1. Вони не викликають у гризунів захисну реакцію.
  2. Дозування в невеликих кількостях, тому якщо їх випадково з’їсть тварина - це не небезпечно.
  3. Можуть застосовуватися в якості профілактики.

За рівнем токсичності родентицидні засоби (усі родентициди) поділяють на класи:

  1. Перший (особливо небезпечні), другий (високонебезпечні) об'єднують разом. Це речовини або їхні концентрати, які застосовуються у промисловому виробництві. У побутових умовах використовувати їх не можна.
  2. Третій клас (помірно небезпечні) — препарати, які широко застосовуються в домашньому господарстві, лікувальних установах, інших сферах.
  3. Четвертий клас (низький рівень токсичності) — зазвичай застосовуються в якості профілактики.

При виборі препарату важливо враховувати його характеристики і те, в якій сфері він буде застосовуватися.

Для боротьби з гризунами в закритому приміщенні, на сільськогосподарських і присадибних ділянках ефективним є засіб Бродівіт. Родентицид, ціна на який вказана на сайті, знищує всі види гризунів, не накопичується в об'єктах навколишнього середовища. Шкідники отримують летальну дозу вже після першого поїдання. Масова загибель настає через 5–7 днів. Купити родентициди можна оптом і в роздріб, оформивши замовлення на нашому сайті. Для цього вам потрібно лише зареєструватися, вибрати потрібний товар і оформити замовлення. Другий спосіб купити родентициди на нашому сайті — зателефонувати або замовити зворотний дзвінок.

Як використовувати родентициди

Родентициди під час їхнього використання вимагають особливої ​​обережності. Перед застосуванням потрібно обов'язково ознайомитися з інструкцією, дотримуватися необхідних заходів під час розкладки родентицидів. Використовувати препарати потрібно в спеціальному одязі, взутті, рукавичках, масці та окулярах. Після закінчення процедури руки потрібно вимити, обробити содовим розчином. Також таким розчином прополоскати одяг.

Людям з алергією, вагітним і жінкам у період лактації, людям з порізами і подряпинами на тілі проводити роботи з такими засобами заборонено. При обробці великих площ необхідно робити перерву на 15 хв через кожну годину роботи і виходити на свіже повітря. Під час роботи з препаратами не можна курити, пити і вживати їжу, щоб речовини не потрапили в організм.

 

Вгору