График работы:

Прием заказов: 24/7 Call-центр: Пн-Пт 9:00-18:00

0
Мой заказ
Рус
Сравнение
Добавьте товары для сравнения

Високоефективний післясходовий гербіцид суцільної дії для повноцінного знищення однорічних і багаторічних бур’янів, в т.ч. карантинних видів і чагарникової рослинності

ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:

• знищує понад 300 видів бур’янів;

• використовується в широкому температурному діапазоні (від +8 до +30°С);

• швидко проникає в рослину та зупиняє процеси росту бур’янів.

Спектр контрольованих бур’янів:

Злакові: пирій повзучий, грястиця збірна, мишій сизий, мишій зелений, вівсюг (овес дикий), стоколос польовий, плоскуха звичайна, гумай (сорго алепське), метлюг звичайний, свинорий пальчастий та інші види

Дводольні: берізка польова, осот рожевий, гірчак (види), амброзія полинолиста, спориш, деревій звичайний, лобода біла, щириця (види), талабан польовий, гірчиця польова, зірочник середній, волошка синя, портулак городній, галінсога дрібноквіткова, ромашка (види), жовтець (види), грицики звичайні, кучерявець Софії, сокирки польові, нетреба колюча, дурман звичайний та інші види.

Застосування:

Обприскування необхідно проводити на початку інтенсивного росту бур’янів. Важливо, щоб на них було достатньо листової маси для швидшого поглинання препарату. Обприскування однорічних бур’янів проводиться у фазі 4-6 листків, багаторічних – за висоти до 15 см. Не рекомендується впродовж 14 днів до або після застосування гербіциду проводити міжрядний обробіток ґрунту. Не проводити обприскування за 4 години до або після випадання опадів. Для підвищення ефективності дії препарату рекомендується додавати в робочий розчин Айворі Плюс® (10-15 мл/10 л води) або азотні добрива (аміачна селітра, карбамід тощо), 0.5-1.0 кг на 10 л води. Повна загибель бур’янів спостерігається через 10-21 день після обприскування, залежно від виду бур’яна та його фази розвитку на момент обробки, погодних умов.

Норми витрат:

Максимальна кратність обробок за сезон – 1 (2 – за необхідності).

Інтервал між обробками: при повторному відростанні бур’янів. Строк виходу людей на оброблені площі для проведення ручних робіт – 7 діб, механізованих – 3 доби.

 

Відеоінструкція

 

Войти с помощью
Оцените товар
Отправить

Гліфовіт Екстра

В наличии
Артикул: 00000001726
%
Войти для отображения накопительной скидки
Упаковка
Быстрый заказ
Характеристики
Препаративная форма Растворимый концентрат
Действущее вещество Глифосата калийная соль 663 г/л
Упаковка 1 л, 100 мл, 500 мл

 

  • Кредитной карткой в Ipay

    Наложенный платеж

    Безналичный расчет

 

Гарантия от производителя

Наверх