Графік роботи:

Прийом замовлень: 24/7 Call-центр: Пн-Пт 9:00-18:00

 

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Слива – дуже корисна та смачна ягода, що використовується для споживання у свіжому вигляді, а також у кондитерському та алкогольному виробництві.

Під закладку сливових садів найбільш придатні родючі вологоємкі ґрунти – чорноземи опідзолені, темно-сірі опідзолені, сірі лісові, чорноземи вилугувані та чорноземи типові середньо суглинкові та дерново-підзолисті, з добре дренованими моренними суглинками або шаруватими відкладеннями з переважанням супеси. Найкращий рельєф – з пологими схилами. Ділянка повинна мати хороший повітряний дренаж і бути вирівняною. Не придатні ділянки з великою природною розчленованістю, видолинками і вимоїнами.

Слива є однією з найбільш стійких порід до низьких температур і весняних заморозків і найменш пошкоджується грибковими хворобами. Є найбільш вологолюбною з усіх плодових, проте не переносить заболоченості. Дуже чутлива до низького рівня забезпечення основними елементами живлення, несприятливої реакції ґрунту, недостатнього освітлення тощо.

Сливові насадження потребують багато азоту і калію і зовсім мало фосфору. Органічні добрива вносять раз на 3-4 роки, а мінеральні – раз на 2-3 роки, причому азотні тільки навесні, а фосфорні та калійні краще вносити восени. У перший і четвертий роки після посадки на 1 м² ділянки під перекопування вносять по 120-180 г суперфосфату, 40-50 г калійної солі і 60-90 г аміачної селітри. На 5-8 роках цю норму подвоюють.

Сливу найбільше пошкоджують сірий бруньковий довгоносик, сливова товстоніжка, сливова плодожерка, сливова попелиця, пильщики, інші. Із хвороб – плямистості, вертицильозне в’янення, клястероспоріоз, моніліальна плодова гниль тощо. Крім того, на продуктивність культури впливає контроль простору навколо дерева: не можна допускати появи росту бур'янів або іншої рослинності в межах 0,5 м від стовбура. Для знищення бур’янів у пристовбурових зонах застосовують гербіциди суцільної дії на основі гліфосату, глюфосинату амонію.

Для уникнення імовірних загроз і забезпечення усіх потреб культури експерти «UKRAVIT» рекомендують застосовувати високоефективні системи захисту та підживлення.

 

                                                                   

 

 

Ми рекомендуємо:

Вгору