Графік роботи:

Прийом замовлень: 24/7 Call-центр: Пн-Пт 9:00-18:00

 

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Томат – одна з найпопулярніших овочевих культур, яка відрізняється великою різноманітністю сортів: сьогодні у світі відомо кілька тисяч сортів і гібридів. Вимоги рослин до умов вирощування пов’язані з їх походженням: батьківщиною культури є Південна Америка. Тут рослини формувалися в умовах теплого клімату, з підвищеною вологістю ґрунту та пониженою вологістю повітря.

Томати ростуть практично на будь-яких ґрунтах. Проте найбільше вони люблять рихлі ґрунти з великим вмістом поживних речовин.

Культура дуже вимоглива до світла і тепла, особливо в розсадний період та у фазі цвітіння. Для оптимального росту і розвитку рослин тривалість світлового дня повинна бути не менша 12 год, а температура – від +15°С.

Протягом вегетації потреба рослин у воді різна. Найбільша вимога до вологості ґрунту у них проявляється під час проростання насіння та після висаджування розсади і в період від початку плодоутворення до дозрівання плодів. Одночасно, надлишок вологи не є корисним для рослин — він спричиняє припинення росту, зміни кольору стебла і листків та опадання бутонів.

Велике значення для томата має оптимальне мінеральне живлення. На початкових етапах росту рослини найбільше потребують фосфору, в період цвітіння – азоту, під час посиленого росту – калію. Позитивно реагують на підживлення мікроелементами – цинком (Zn), бором (B), молібденом(Mo ), залізом(Fe).

Найкращими попередниками для томатів є багаторічні трави, пшениця озима, бобові, цибуля. Не можна розміщувати томати після пасльонових – картоплі, перцю, баклажанів.

Томати пошкоджує медведка, дротяники, підгризаючі совки, білокрилка, попелиці, нематода, колорадський жук, совки, трипси. Серед хвороб – фітофтороз, альтернаріоз, фузаріозне та вертицильозне в’янення, плямистості. Обов’язковим елементом технології вирощування є застосування ґрунтових і післясходових гербіцидів для контролю злакових і дводольних бур’янів.

Для уникнення імовірних загроз і забезпечення усіх потреб культури експерти «UKRAVIT» рекомендують застосовувати високоефективні системи захисту та підживлення.

 

                                                                   

 

 

 

 

 

Ми рекомендуємо:

Вгору