Графік роботи:

Прийом замовлень: 24/7 Call-центр: Пн-Пт 9:00-18:00

 

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Цукровий буряк

Буряки цукрові – найважливіша в Україні технічна рослина, сировинна база цукрової промисловості. Сьогодні культуру вирощують на всіх континентах, в Україні – у всіх землеробських районах, окрім Криму.

Кращими ґрунтами для буряків цукрових є чорноземи типові малогумусні середньосуглинкові, чорноземи опідзолені середньосуглинкові, чорноземи лучні, лучно-чорноземні, темно-сірі опідзолені середньосуглинкові. Гіршими є світло-та сірі опідзолені середньосуглинкові ґрунти.

Рослина волого- і світлолюбна, досить холодо- і засухостійка.

Система удобрення буряків цукрових орієнтує виробництво на різноглибинне внесення добрив у три строки: восени – основне, під час сівби – рядкове та в період вегетації – підживлення. В умовах недостатнього зволоження підживлювати рослини не рекомендується.

З органічних добрив під буряки цукрові найчастіше вносять гній. Дози мінеральних добрив потрібно коригувати для кожного окремого поля. Мікродобрива вносять в період вегетації.

У зоні достатнього зволоження буряки цукрові розміщують після пшениці озимої в ланках сівозміни з багаторічними травами одного року використання; дещо знижує продуктивність буряків ланка сівозміни з кукурудзою на силос.

У зоні нестійкого зволоження перше поле буряків цукрових розміщують в ланці із зайнятим паром, друге – в ланці із багаторічними бобовими травами однорічного використання. У зоні недостатнього зволоження культуру розміщують в ланках сівозміни з чорним удобреним паром, багаторічними травами на один укіс та однорічними культурами на один укіс.

Серед шкідників найнебезпечнішими є декілька видів довгоносиків, бурякові блішки, щитоноски, листкова бурякова попелиця, мінуючі мухи, личинки коваликів та мідляків, совки, личинки хрущів, серед хвороб — коренеїд, гнилі коренеплодів під час вегетації та церкоспороз, рамуляріоз, борошниста роса. Завдають суттєвої шкоди посівам у період вегетації бур’яни, особливо лобода біла, шириця, гірчаки та інші.

Для уникнення ймовірних загроз і забезпечення усіх потреб культури експерти «UKRAVIT» рекомендують застосовувати високоефективні системи захисту та підживлення.

 

 

Ми рекомендуємо:

Вгору