Кількість
|
Вартість
|
||
|
Післясходовий гербіцид системної дії для контролю однорічних і деяких багаторічних дводольних бур’янів у посівах зернових колосових культур.
Переваги препарату:
• швидко проникає у рослину та блокує процеси ділення клітин;
• сумісний з іншими гербіцидами (особливо з сульфонілсечовинами);
• використовується у більш широкому інтервалі температур у порівнянні з іншими формами препаратів 2,4-Д;
• відсутність післядії препарату на наступні культури в сівозміні.
Сумісність:
Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, окрім лужних, на відповідних культурах. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів тощо). Комбінувати лише ті компоненти, що збігаються за рекомендованими строками обробки, враховуючи фазу розвитку культури.
Механiзм дії:
Системна дія. Діюча речовина препарату поглинається рослиною через її наземні частини та коріння, проникаючи до точок росту та перешкоджає процесу ділення ростових клітин, що призводить до загибелі рослини. Препарат діє як інгібітор росту бур’янів.
Спектр дії:
Чутливі бур’яни: амброзія полинолиста, гикавка сіра, гірчиця польова, грицики звичайні, дворядник тонколистий, жовтушник розчіпний, кучерявець Софії, лобода біла, мак-самосійка, нетреба колюча, рижій дрібноплідний, суріпиця багаторічна, сухоребрик, талабан польовий, хрінниця смердюча, щириця загнута, падалиця ріпака та соняшника.
Середньочутливі бур’яни: берізка польова, осот жовтий, осот рожевий.
МАКСИМАЛЬНА КРАТНІСТЬ ОБРОБОК ЗА СЕЗОН — 1.
Період очікування від обробки до збору врожаю не встановлюється.
Норма витрати робочого розчину: 50-250 л/га, в залежності від чисельного складу бур’янового компоненту
Особливостi застосування:
Обробку гербіцидом необхідно проводити у наступній фазі росту бур’янів: у фазі сім’ядоль — 2-4 листочки. Видимі симптоми гербіцидної активності з’являються вже через добу після застосування препарату, а повна загибель бур’янів спостерігається через 2-3 тижні, в залежності від погодних умов і видового спектру. Обприскування недоцільно проводити відразу після заморозків або при їх очікуванні. Обприскування необхідно проводити при температурі повітря від 8 до 25°С та при швидкості вітру не більше, ніж 5 м/с. Не застосовувати препарат у посівах, що перебувають в стресовому стані (під час посухи, надмірного зволоження ґрунту, пошкоджень шкідниками, хворобами, приморозками тощо), та при різких перепадах нічних і денних температур.