Графік роботи:

Прийом замовлень: 24/7 Call-центр: Пн-Пт 9:00-18:00

 

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Виноград

Виноград – дуже давня культура, яку вирощує людина; виноград та продукти з нього люди споживають у їжу, а також використовують для виготовлення вина.

Батьківщина культури – південні країни Закавказзя, Середня Азія, а також Іран, Афганістан, Північний Китай. Сьогодні ж вона є найпопулярнішою плодовою рослиною у світі після цитрусових.

Виноград добре росте на піщаних, супіщаних, суглинних, глинистих і змішаних ґрунтах. Освітлення потребує яскравого. Тож найкращим місцем для нього є ділянка в середній частині схилу з південного, західного або південно-західного боку.

Виноград є досить вологолюбною рослиною, яка вимагає великої кількості води під час поливу. Проте її надлишок може мати негативний ефект. Якщо в регіоні вирощування немає глиняного прошарку, який не дасть кореням пройти вглиб, можна не хвилюватися, що виноград засохне в особливо жаркі тижні.

Запасу добрив, внесених при посадці винограду, вистачає на 3-4 роки. Після виноград підживлюють як органічними – гній, компост, торф, так і мінеральними добривами – аміачною селітрою, карбамідом, гранульованим суперфосфатом, калієм. Добре реагує й на позакореневі підживлення, які можна поєднувати із обробкою пестицидами. Тут перевагу слід віддати як основним елементам живлення (К, Р, N), так і іншим – бору (В), цинку (Zn), молібдену (Mo), міді (Cu), кобальту (Co), марганцю (Mn).

Виноград пошкоджують виноградні блішки, виноградна мінуюча міль, виноградний комарик, довгоносики, кліщі тощо. Із хвороб – оїдіум, мілдью, сіра та біла гнилі, інші. Крім того, на продуктивність культури суттєво впливає забур’яненість насаджень. Для знищення бур’янів у пристовбурових зонах застосовують гербіциди суцільної дії на основі гліфосату, глюфосинату амонію.

Для уникнення імовірних загроз і забезпечення усіх потреб культури експерти «UKRAVIT» рекомендують застосовувати високоефективні системи захисту та підживлення.

 

                                                                   

 

 

Ми рекомендуємо:

Вгору