Графік роботи:

Прийом замовлень: 24/7 Call-центр: Пн-Пт 9:00-18:00

 

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Яблуня з давніх-давен є основною плодовою культурою в нашій країні. Це зумовлено сприятливими ґрунтово-кліматичними умовами для її вирощування в більшості регіонів, а також традиціями місцевого населення.

Ґрунт для вирощування яблуні повинен містити достатню кількість доступних насадженням поживних речовин, бути нещільним, добре дренованим, поглинати і зберігати вологу. Кращими ґрунтами є сірі і темно-сірі лісові, чорноземи опідзолені, чорноземи деградовані, чорноземи глибокі. Достатньо продуктивними є насадження яблуні на чорноземах звичайних чи південних, а також на каштанових легкого- і середньосуглинкового механічного складу ґрунтах.

Дерево вимагає гарного сонячного освітлення. Крім того, яблуня вибаглива до вологи, особливо у перші 2-3 роки після садіння, коли коренева система ще не розвинена і не може повністю забезпечувати надземну частину водою.

Особливість плодових насаджень в тому, що вони довгий час вирощуються на одному місці і постійно виносять із ґрунту одні й ті ж поживні речовини. Це потрібно враховувати при розрахунках норми добрив.

Підживлення яблуні до висадки передбачають внесення органічних і мінеральних добрив. Норму мінеральних добрив встановлюють з урахуванням рівня забезпеченості ґрунту основними елементами живлення. Крім того, для повноцінного розвитку вона потребує більше 70 хімічних елементів, – кальцію (Ca), сірки (Su), магнію (Mg ), заліза (Fe), бору (B ), марганцю (Mn ), цинку (Zn), молібдену (Mo), міді (Cu). Серед шкідників яблуню пошкоджують довгоносики, листокрутки, молі, кліщі, попелиці, листоблішки, щитівки, яблунева плодожерка, квіткоїди тощо. Серед хвороб найпоширеніші парша, борошниста роса, плодові гнилі, бактеріальний опік, бура плямистість тощо. Для знищення бур’янів у пристовбурових зонах застосовують гербіциди суцільної дії на основі гліфосату, глюфосинату амонію.

Для уникнення імовірних загроз і забезпечення усіх потреб культури експерти «UKRAVIT» рекомендують застосовувати високоефективні системи захисту та підживлення.

 

                                                                   

 

 

Ми рекомендуємо:

Вгору